Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: [ elektronika] Ogranicznik prędkości ?

  1. #31
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Eeee Wy opierdalacze :P ;D

    Zamiast filozofować czy temat umarł lepiej byście wymyślili co mam wyciąć czy wyciągnąć co by przy 240km/h nie było znowu negatywnych emocji :P

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    41
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I
    Eeee Wy opierdalacze :P ;D

    Zamiast filozofować czy temat umarł lepiej byście wymyślili co mam wyciąć czy wyciągnąć co by przy 240km/h nie było znowu negatywnych emocji :P
    Pamiętaj że jak sobie poradzisz z blokadą prędkości to jeszcze będziesz musiał walczyć z tą na 6,5k obr. :) Gdzieś na jakimś forum czytałem że M60 kręcą się do 8k :)
    Chyba bez programowania kompa się nie obejdzie, raczej nie wystarczy wyciągnąć "wtyczki z gniazdka".

    Wydawało mi się że w mojej Becie odcięcie następuje przy 230 km/h... Coś chyba źle spojrzałem. Auto prowadziło się znakomicie na A4. Pamiętam że obr. wynosiły ok. 4500. Ale to dawno było... :) Teraz byłoby jeszcze przyjemniej po wymianie "zawiechy".
    Uprzedzę krzyki niektórych: jechałem tak tylko raz (dla testu) i byłem sam na drodze.

  3. #33
    Początkujący Użytkownik Awatar POPIK
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    78
    BMW
    e34 520i; e38 740i; e34 525TDS; e34 525i; obecnie e38 750iL
    Skąd
    Krasnystaw - Lublin
    ja swoją 750iL też chciałem sprawdzić czy mam ogranicznik i niestety prostej zabrakło, przekroczyłem 250km/h i zbliżył się dość niebezpiecznie zakręt. ale właśnie jechałem na 4 biegu a 5 nie wrzuciła.

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    kręcą się to może i do 9k rpm a potem pieknie korby wylatują realnie M60 to można przenieść odcinkę na powiedzmy 7000RPM a potem po co kręcic skoro moc i tak spada

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •