Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 58

Wątek: Nowy Typ Ringow Angel Eyes

  1. #31
    Tak- po wyłaczeniu komunikatu wszystko jest OK.

    Komunikat o postojówkach był sporo wcześniej wyłączony, ponieważ drażnił mnie a juz trzeci komplet przetwornic upaliłem. Dodam, ze ringi świeca u mnie niemal zawsze. Jako światła powitalne, dzienne.... No maja co robić.

    Podczas testowania są błyski ale i tak zawsze mam włączone ringi + ksenon jako światła dzienne więc problem nie dotyczy.

    Jesli podłaczysz przez przekaźnik to błysków niebędzie, ale na 100% pojawi się komunikat o spalonych postojówkach ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #32
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Od jakiegoś czasu czytam co piszecie i nie rozumiem co kombinujecie.
    Producent przecież zapewnia, że komunikatu nie będzie.
    Raczej wolałbym tutaj przeczytać jak poprawnie zamontować kompletny zestaw niż czytać sposobów jak sobie ułatwić "niby" montaż.

    Dzwoniłem do gościa z aukcji jaką podawałem.
    Stwierdził, że te ringi świecą tak mocno, że w nocy wręcz mogą oślepiać i poleca podłączać je na zasadzie "świateł automatycznych dziennych" na oryginalnej wiązce. Wtedy gasną po włączeniu świateł mijania ale wspomniał też, że ktoś zrobił jakiś ściemniacz do nich, który sprawia, że po włączeniu świateł mijania ringi świecą dużo słabiej. Niestety nic więcej o tym mi nie mógł powiedzieć bo nie wnikał w temat. Może Wy coś takiego wykombinujecie bo pomysł jest genialny :>
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #33
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Raczej wolałbym tutaj przeczytać jak poprawnie zamontować kompletny zestaw niż czytać sposobów jak sobie ułatwić "niby" montaż.
    Instrukcja montażu jest dołączona przez producenta/dystrybutora.

    Dla osób, którym opisany tam sposób nie pasuje, są właśnie nasze "niby" ułatwienia. Są to tylko sugestie a nie bezwzględny nakaz instalacji w przedstawiany przez nas sposób.

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Powiedzcie jeszcze chłopaki jak rozwiązaliście zamontowanie samych ringów w lampie bo uciąłem te ograniczniki i dalej się nie mieszczą :/ zgroza !!

  5. #35
    My montowaliśmy je do przedlifta, więc nie było żadnych problemów.

  6. #36
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Powiedzcie jeszcze chłopaki jak rozwiązaliście zamontowanie samych ringów w lampie bo uciąłem te ograniczniki i dalej się nie mieszczą :/ zgroza !!
    Masz instrukcję w ZRÓB TO SAM w dziale E38 możesz się zasugerować trochę jak to upchać.

    A ja z niecierpliwością będę czekał za pomysłami jak zrobić z nich pełnowartościowe DLR
    Mając na uwadze, że to E38 i możliwości zabawy z LCM III można spróbować zakodować interesujący nas efekt.

    1. Automatycznie włączające się ringi świecące 100% mocą plus światła pozycyjne tylne po przekręceniu stacyjki na zapłon
    2. Obniżenie mocy świecenia ringów o ok 40% po włączeniu świateł postojowych, mijania i jakichkolwiek innych...

    Wydaje mi się to możliwe, tak się wkręciłem, że już bym kombinował ale póki co nie mam auta (ten znowu w warsztacie )
    No i nie mam jeszcze ringów SMD :( póki co kupiłem nową przetwornicę do CCFL ale już niebawem SMD zawitają też u mnie.

    PS. Masta zrób jakieś zdjęcia przy montażu chciałbym zobaczyć jak one są duże w stosunku do CCFL i jak podchodzą do reflektora po lifcie.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Pokombinowałem z tymi ringami SMD i powiem, że efekt na prawdę mnie satysfakcjonuje. Miałem duże problemy aby to tam upchać ale zrobiłem małą manufakturę i wszystko pasi jak pięść do nosa. Tak więc wystarczy podłączyć jeszcz tylko postojówki w kierunek US ... Jutro wrzucę pare fotek jak to świeci u mnie :)

    Rzeczywiście fajnie byłoby coś pokombinować w LCM, gdyż w nocy te ringi wręcz oślepiają :/ Natomiast jeśli chodzi o efekt w dzień, to wygląda to wręcz fantastycznie.

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    168
    BMW
    E38 730d moje ex:e34 524td,e32 730,e39 525td,e38 728,e38 740,e38 740
    Skąd
    Kołobrzeg
    czytajac wasze posty rozumiem ze odradzanie CCFL na korzysc SMD?bo przymierzam sie wlasnmie do kupna ringow do swojej 7er i wlasnie nie wiem ktore?

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phmb
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    184
    BMW
    E38 740d + F02 750Li
    Skąd
    Kamień Pomorski
    CCFL jest na przetwornicach które, jak to mówią użytkownicy, lubią się popsuć... SMD nie ma przetwornic a efekt świecenia jest niesamowity - sam jestem po takim zabiegu i jestem zadowolony... Reasumując lepiej dołożyć i kupić porządne ringi SMD i mieć spokój i lepszy efekt.
    "Zbieracz bryczek", obecnie w stajni:
    BMW E38 740d
    BMW F02 750Li x-drive
    Corvette C6 Grand Sport
    Audi A8 D3
    Ford F-250 Super Duty
    Mazda RX-8
    Ford KA :D

    >Klątwa nieśmiertelności<

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    168
    BMW
    E38 730d moje ex:e34 524td,e32 730,e39 525td,e38 728,e38 740,e38 740
    Skąd
    Kołobrzeg
    dzieki kolego phmb to nic mi innego nie pozostaje jak zakupic SMD :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •