Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58

Wątek: Nowy Typ Ringow Angel Eyes

  1. #21
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Masta zadzwon do mnie..
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #22
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    I już wiecie dla czego ringi prezentowane przez Grega są takie dobre:
    http://www.motoallegro.pl/listing.ph...view=1&order=p

    A tutaj to co nas najbardziej interesuje ;)
    http://www.motoallegro.pl/item102445...jasne_drl.html
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    139
    BMW
    e38 740 4.4 manual 06.97
    Skąd
    Poznań

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Czy ktoś wie w końcu jak to zamontować ?? Kupiłem je założyłem do środka ale nie wiem do czego podłączyć dwa kable (czerwony i czarny zakończony kółkiem) Jeśli ktoś montował i działa to u niego proszę o jakieś info.

  5. #25
    Możesz podłączyć ringi bezpośrednio pod złączkę żarówki postojowej. Pobór prądu pary ringów to 160mA, co nie jest w żaden sposób niebezpieczne dla LCM-a

  6. #26
    Dokładnie. Pomierzyliśmy z S-k pobory i wybór padł na podłączenie bezpośrednio pod LCM.

    Jeśli chcesz jednak użyć tej wiązki, to do wyzwolenia (właczenia) świateł podłącz plusa pod biały przewód
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #27
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    i na tych ringach można jeżdzić w dzień bez uszczerbku na kieszeni z powodu mandatów?
    bo jak tak to w tym Mikołowie kupie te ringi - tylko chyba do Grzesia na montaż pojade,
    tyle że tam nie ma że do e65/66 pasują ;(
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Możesz podłączyć ringi bezpośrednio pod złączkę żarówki postojowej. Pobór prądu pary ringów to 160mA, co nie jest w żaden sposób niebezpieczne dla LCM-a
    Czyli ma się rozumieć, że wystarczy podłączyć te ringi pod wtyczkę od postojówki ??
    I w zasadzie tę wiązkę niepotrzebnych kabli można wyrzucić w piz.. ?? Bardzo pozytywna alternatywa tym bardziej, że zastanawiałem się gdzie ukryć te kable tak aby nie było ich widać w komorze ... Mam jeszcze jedno pytanko mianowicie, czy wyskoczy mi jakiś błąd postojówek wynikający z podłączenia ringów ?

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    Czyli ma się rozumieć, że wystarczy podłączyć te ringi pod wtyczkę od postojówki ??
    I w zasadzie tę wiązkę niepotrzebnych kabli można wyrzucić w piz.. ?? Bardzo pozytywna alternatywa tym bardziej, że zastanawiałem się gdzie ukryć te kable tak aby nie było ich widać w komorze ... Mam jeszcze jedno pytanko mianowicie, czy wyskoczy mi jakiś błąd postojówek wynikający z podłączenia ringów ?
    U Sylwka7 tak zrobiliśmy - ta dodatkowa wiązka poszła do kosza. Wada jest taka, że widać wyraźnie błyski przy testowaniu postojówek.

    Co do błędu - nie wiem - zanim podłączyliśmy, to zostało wyłaczone monitorowanie obwodów postojówek. Przypuszczam, że błąd będzie bo pobór mocy oscyluje w okolicach 2W, a żarówka pobiera 5W mocy.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk

    Co do błędu - nie wiem - zanim podłączyliśmy, to zostało wyłaczone monitorowanie obwodów postojówek. Przypuszczam, że błąd będzie bo pobór mocy oscyluje w okolicach 2W, a żarówka pobiera 5W mocy.
    Można wyłączyć to za pomocą servisowego komputera ?? Bo znajomy posiada wiec może by mi to wyłączył ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •