Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Czy Monitor Navi TV 4:3 z e38 i e39 sa takie same?

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    18
    BMW
    e38 740iA, e39 528i, e34 525iA
    Skąd
    Miastko

    Re:

    Problem tkwił w czytniku navi. Kupiłem czytnik no i oczywiście zawsze musi być coś - ja mam MKI a czytnik przyszedl do MKII. Podpiąłem jedną wtyczkę niebieską i obraz na ekranie ruszył. Olałem temat na pare dni i tak jeździłem, ale zaczął świrować komputer. Cały czas mam temp -40, poziom wody na czerwonym i różne tego typu tematy.
    Co zrobić w tej sytuacji?
    Czy mając mkI nie ma jakiejś opcji, żeby przerobić wiązki na MKII, żeby to normalnie wszystko śmigało? Widziałem też, że można z MKI na MKIII przejść wymieniając czytnik i podpinając dwa kabelki. Nie pamietam, czy również modul TV. Poradźcie coś. Nie wiem, jak to ugryźć, a wkurza mnie ten stan, aż jestem skłonny zamienić czytnik MKII na MKI ;)

  2. #32
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    z tego co pamiętam trzeba dokupić jakiś kabel , ale było o tym już na forum , ktos nawet dokładnie opisywał co i jak ................

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    47
    BMW
    e38
    Skąd
    Małopolska
    Witam
    troszkę odgrzeje temat.
    Mam problem z monitorem od nawigacji cały czas wyświetla się biały ekran czasami jakieś paski. jest tak od kiedy kupiłem auto. Moduł video jest sprawny bo sprawdzałem go w innym aucie tylko u mnie mam jedną wtyczke niebieską a w tym aucie w którym sprawdzałem były dwie: niebieska i biała. co mugłbym jeszcvze sprawdzić? Może znacie przyczyne białego wyświetlacza i wystarczy coś przelutowyć lub coś w tym rodzaju.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •