Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 725 Nowy Sącz czy mógłby ktoś sprawdzić

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice

    725 Nowy Sącz czy mógłby ktoś sprawdzić

    Witam. Każdy wie jakie 7er jest. Obecni tutaj zapewne też wiedzą jak łatwo jest się zarazić miłością do tego auta ;) No i moja Mama zaczyna łapać bakcyla ;D

    Chciałbym dla niej 725tds z racji tego że do pracy dojeżdża autem i drugie 750 raczej nie będzie dobrym pomysłem.

    Jeżeli ktoś byłby taki miły i miał blisko to prosiłbym o sprawdzenie jak się na żywo prezentuje. Mam do Nowego Sącza 700km i nie uśmiecha mi się jazda w ciemno.

    http://allegro.pl/item1048256671_bmw...e_zdjecia.html

    Na zdjęciach całkiem ładna. Wyposażenie jest sprawą drugorzędną. Liczy się stan techniczny. Ogólnie ciężko o ładną 725 :/
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #2
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Fakt ze zdjęć całkiem przyjemna. No i manualna skrzynia. Czekamy na dalsze recenzje ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  3. #3
    widać że warto się zainteresować :)

    Napisz lub zadzwoń do chłopaków z Nowego sącza/ okolic
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Zauważyłem że ma już inną listwę pod panelem klimy. Czyżby początek liftu? Niby 1998 rok więc lift się zaczynał.
    I martwi mnie też ten kręcony przebieg :/ Bo nie wierzę w jego autentyczność.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #5
    Nie takie rzeczy się w przedliftach zmienia ;D
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ

    Re: 725 Nowy Sącz czy mógłby ktoś sprawdzić

    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Wyposażenie jest sprawą drugorzędną.
    Hejka,
    Czy na pewno dobrze to przemyśleliście? Dokładnie docisnąłeś co właściwie tak urzekło Twoją mamę w E38, skoro nie wyposażenie? Nie zakładam, że to stylistyka 16-letniego nadwozia :hah: więc przypuszczam, że przestronność i ogólny komfort - czyli w dużej mierze wyposażenie...

    Nietrudno kupić bieda-szyb, jednak moim zdaniem później przyjdzie refleksja "szkoda że nie ma szyberdachu", "szkoda że nie ma skór", "szkoda że nie ma monitora" itd.

    Wiem, wiele można dołożyć - pytanie czy w chwili zakupu zdajemy sobie sprawę, jakim nakładem sił, czasu i pieniędzy. I czy będzie w ogóle kto miał się tym zająć.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    A ja z kolei Michał domyślam się w kwestii tych dokładek wypasu ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Michał to auto ma przede wszystkim służyć i jeździć :) Podejrzewam że nawet jakby miało lepsze wyposażenie od mojej to i tak nie byłoby to używane.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  9. #9
    Michał, potwierdzę zdanie Supermana - dla statecznej pani takie auto ma i tak za dużo opcji.

    W temacie samego samochodu:

    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Zauważyłem że ma już inną listwę pod panelem klimy.
    Wszystko jest dobrze. Po prostu z "wypasu" jest tam tylko klawisz ASC, a reszta jest zaślepiona długą zaślepką.

    Ogólnie auto zachęca wewnętrznym i zewnętrznym porządkiem (no może poza zaparowaną lampą i halogenami). Ciężko będzie cokolwiek powiedzieć więcej. Na miejscu koniecznie trzeba sprawdzić, jak auto odpala na zimnym i na ciepłym, czy nie ma wycieków z pompy wtryskowej, czy turbina jest sucha.

  10. #10
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Re: 725 Nowy Sącz czy mógłby ktoś sprawdzić

    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Wyposażenie jest sprawą drugorzędną.
    Hejka,
    Czy na pewno dobrze to przemyśleliście? Dokładnie docisnąłeś co właściwie tak urzekło Twoją mamę w E38, skoro nie wyposażenie? Nie zakładam, że to stylistyka 16-letniego nadwozia :hah: więc przypuszczam, że przestronność i ogólny komfort - czyli w dużej mierze wyposażenie...

    Nietrudno kupić bieda-szyb, jednak moim zdaniem później przyjdzie refleksja "szkoda że nie ma szyberdachu", "szkoda że nie ma skór", "szkoda że nie ma monitora" itd.

    Wiem, wiele można dołożyć - pytanie czy w chwili zakupu zdajemy sobie sprawę, jakim nakładem sił, czasu i pieniędzy. I czy będzie w ogóle kto miał się tym zająć.
    Michal lepszy juz taki "bieda-szyb" i zalowanie ze nie ma skory itp jak posiadanie potencjalnego "wypasa" i zalowanie "szkoda ze nie mam prostej karoserii", "szkoda ze szpachla z dachu odpada", "szkoda ze progow prawie juz nie ma", "szkoda ze silnik/skrzynia do wymiany" :P
    Ogolnie po zjeciach ladny stan- blacharka wyglada mi na nie ruszana (minimalnie zle lezy lewy przedni blotnik ale to moze byc tylko kosmetyka), przebieg bedzie z 4stowki ale to dla dogladanego TDSa pestka :] no i zapewne mata fotela lub napinacz/e pasow beda do zrobienia (kontrolka bagsa swieci)
    Tak jak Sylwekk pisal wazne czy bedzie dobrze palil na goracym i rowniutko trzymal wolne oborty w calym zakresie temperatur.

    Supermen jak bedziesz dzwonil do sprzedawcy spytaj czy przypadkiem auto nie jest z Wloch.
    Nowy Sacz to jego okolice Grega wiec wal do niego ;)

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •