Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: [e32] 750iL :) w końcu jest :)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Nie spinaj się kolego;) przecież ze śmiechem to pisałem.A co do mało jeżdżenia e32to chyba jak prowadzę bo ciągle w firmówce siedzę:D:D


    ..Ładnie usiadła na tych HR-ach..Kurczę jednak "L" to "L"..Jak by jeszczę bardziej opadła to już byś miał problemy na garbach na wysokości katalizatorów:D

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    fakt iL to iL nie ulega wątpliwości sam nawet myślę nad zmiana budy na iL, ale to czasochłonne a my (ja i 7er) nie mamy na to czasu, wiec pozostaje kupić druga ale już V12 iL.

  3. #3
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    ostatnio stała ok 3tyg w serwisie teraz odesłałem ją ponownie na dokończenie wszystkiego i są to kolejne 2-3tyg a wcześniej była nie do jazdy przez blokujące się hamulce a pracę mam taką, że i tak więcej nie ma mnie w domu. Tak czy siak auto jest jako hobby i ma być właśnie na weekendy, zloty i po prostu ma dawać mi przyjemność. Zresztą w zimę nie chce nią jeździć także w tym okresie będzie stała sobie w ciepłym garażu i czekała na ładniejsze dni :)

    Maćku już w tym momencie trochę trze na dużych garbach ale przodem więc na pewno już jej nie obniżę :)

    niebawem zacznę jej dokładać fanty, które zbierałem 2 miesiące także będzie lepiej :)

    Powiem Wam jedno - V12 to piękna rzecz, nigdy tego nie chciałem bo koszta, bo paliwo, bo chciałem dźwięk V8 ale jak ją kupiłem, pojeździłem, posłuchałem dźwięku odpalania i tego jak pracuje to już nie zamieniłbym na nic innego. Najwyżej będę nie dojadał ale auto będzie zawsze sprawne i gotowe do wyjazdu na każdą ilość km.

    To już jest choroba :)
    Ostatnio edytowane przez PawelM. ; 08-01-2011 o 06:50
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie :)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez PawelM. Zobacz posta
    ostatnio stała ok 3tyg w serwisie teraz odesłałem ją ponownie na dokończenie wszystkiego i są to kolejne 2-3tyg a wcześniej była nie do jazdy przez blokujące się hamulce a pracę mam taką, że i tak więcej nie ma mnie w domu. Tak czy siak auto jest jako hobby i ma być właśnie na weekendy, zloty i po prostu ma dawać mi przyjemność. Zresztą w zimę nie chce nią jeździć także w tym okresie będzie stała sobie w ciepłym garażu i czekała na ładniejsze dni :)

    Maćku już w tym momencie trochę trze na dużych garbach ale przodem więc na pewno już jej nie obniżę :)

    niebawem zacznę jej dokładać fanty, które zbierałem 2 miesiące także będzie lepiej :)

    Powiem Wam jedno - V12 to piękna rzecz, nigdy tego nie chciałem bo koszta, bo paliwo, bo chciałem dźwięk V8 ale jak ją kupiłem, pojeździłem, posłuchałem dźwięku odpalania i tego jak pracuje to już nie zamieniłbym na nic innego. Najwyżej będę nie dojadał ale auto będzie zawsze sprawne i gotowe do wyjazdu na każdą ilość km.

    To już jest choroba :)
    Uwierz że tą chorobę ma wielu z nas. Ale to własnie tak ma być.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •