Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Impossible is nothing
Żyć szybko, umierać młodo
No fakt. Zaworków nie ma. Ale jest kabelek do zaworków. Szkoda, że nie widać, jak połączone są węże wodne. Powiedz mi, jak regulujesz temperaturę.....
Hmm w sensie? Nie wiem czy o to biega ale jezli chodzi o ty czy dzialaja rózne temperatury to nie ma z tym problemu jak zrobie 16 to jest tyle a jak 32 to mozna sie usmazyc...Zamieszczone przez sylwekk
W sumie podczepiłem sie pod temat przypadkowo, poniewaz tez czasem leci mi ciepłe powietrze na szybe oraz na nogi jak przełacze guzik. Ogolnie mi to nie przeszkadza poniewaz nie zmienia to temperatury w aucie, zapytałem z ciekawosci jak rozwiazać ten problem.
Impossible is nothing
Żyć szybko, umierać młodo
Cichy,
Jaki masz rocznik, bo wg. katalogu powinienies miec elektrozawory
http://de.bmwfans.info/parts/catalog...ve_water_hose/
Pozdr.
Greg38
UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!
http://7er.pl
http://bmw.n-sacz.pl
http://bmw-diag.pl
http://obd-can.pl
http://auto-diag.de
97' elektrozawory były ale komuś przeszkadzały...Zamieszczone przez Greg38
Impossible is nothing
Żyć szybko, umierać młodo
No to ja bym pomontowal do pierwotnego stanu rzeczy.
Pozdr.
Greg38
UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!
http://7er.pl
http://bmw.n-sacz.pl
http://bmw-diag.pl
http://obd-can.pl
http://auto-diag.de
Takie i moje zdanieZamieszczone przez Greg38
Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci
A ja nadal nie wiem jak do diabła mu to wszystko działa 8/ nie powinno. Coś ma założone inaczej. Jakiś mega patent made in Poland?? :) Musisz to nam pokazać bo ciekawość nas pożera. Na pewno są tam gdzieś jakiś zawory.
Ja akurat zawory sprzedałem nie tak dawno. Ale mam sporo innych klamotów do Tadka ;)
---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---
*** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!