Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: [ elektronika] klimatronik

  1. #11
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan


    Uploaded with ImageShack.us
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  2. #12
    No fakt. Zaworków nie ma. Ale jest kabelek do zaworków. Szkoda, że nie widać, jak połączone są węże wodne. Powiedz mi, jak regulujesz temperaturę.....

  3. #13
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Powiedz mi, jak regulujesz temperaturę.....
    Hmm w sensie? Nie wiem czy o to biega ale jezli chodzi o ty czy dzialaja rózne temperatury to nie ma z tym problemu jak zrobie 16 to jest tyle a jak 32 to mozna sie usmazyc...

    W sumie podczepiłem sie pod temat przypadkowo, poniewaz tez czasem leci mi ciepłe powietrze na szybe oraz na nogi jak przełacze guzik. Ogolnie mi to nie przeszkadza poniewaz nie zmienia to temperatury w aucie, zapytałem z ciekawosci jak rozwiazać ten problem.
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  4. #14
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cichy,

    Jaki masz rocznik, bo wg. katalogu powinienies miec elektrozawory

    http://de.bmwfans.info/parts/catalog...ve_water_hose/
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  5. #15
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez Greg38
    Jaki masz rocznik, bo wg. katalogu powinienies miec elektrozawory
    97' elektrozawory były ale komuś przeszkadzały...
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  6. #16
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    No to ja bym pomontowal do pierwotnego stanu rzeczy.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Greg38
    a bym pomontowal do pierwotnego stanu rzeczy.
    Takie i moje zdanie
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #18
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A ja nadal nie wiem jak do diabła mu to wszystko działa 8/ nie powinno. Coś ma założone inaczej. Jakiś mega patent made in Poland?? :) Musisz to nam pokazać bo ciekawość nas pożera. Na pewno są tam gdzieś jakiś zawory.
    Ja akurat zawory sprzedałem nie tak dawno. Ale mam sporo innych klamotów do Tadka ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •