Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: wlew gazu kolo wlewu paliwa

  1. #11
    ze dwa metry spokojnie wystarczą.

    Jesli nie pracowałes przy miedzi w LPG to możesz się pouczyć, ale wiedz że będziesz miał w zasadzie jedno podejście do wiercenia w błotniku :/

    Ja bym dał to do warsztaty LPG. Powinno wyjść około 100 PLN a jak spartolą, to zawsze możesz zgłaszac reklamację. Dobry warsztat poradzi sobie z tym bez problemu :)

    Powodzenia
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Marcin-e32
    To prawda, w E32 wpasuje się nawet normalny wlew, tak to wygląda u mnie :)

    Obrazek

    Obrazek

    Pozdrawiam,
    Marcin
    Ale po co tam pchać cały wlew,wystarczy małe wejście i redukcje wkręcać,ale mimo wszystko,mina laczy gazu bezcenna,gania dookoła i szuka a ty do niego tylko do pełna.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    23
    W e23 też bez problemu normalny wlew się mieści. Przynajmniej nie szpeci auta i nie ma dziury w karoserii, która mogłaby wygniwać (kiedyś w VOLVO 240 tak miałem - wlew "wszedł do bagażnika :) )

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Mam w mojej e32 wlew pod klapką z dokręcanym adapterem - ładnie wygląda i nie ma problemów
    Cytat Zamieszczone przez ACS
    Ale po co tam pchać cały wlew,wystarczy małe wejście i redukcje wkręcać,ale mimo wszystko,mina laczy gazu bezcenna,gania dookoła i szuka a ty do niego tylko do pełna.
    Jakoś mnie nie bawi jak czasem pracownik stacji gania mi koło auta zanim wysiądę...jeden nawet szukał wlewu na przednim zderzaku skoro z tyłu nie było 8/ ;D
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •