Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Problem przy zmianie amortyzatorów tył

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    No ja wymieniałem też tylne amorksylwekk, mi pomagał virtualnie powiem wam że bez palnika i 10kg sie nie obyło a ludzie wiedza że siły mi nie brakuje. Ja tez wymieniłem przednie górne i dolne wahacze końcówki drążków zrobiłem geometrie i ciągle lata jak świnia na koleinach a felgi proste bo niedawno wyważałem już sam nie wiem może amory umarły
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  2. #22
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    jestem zmuszony wymienić amory (35%) U mnie wymieniane były sprężyny zanim kupiłem auto na czerwone obnizające amortyzator był wyciągany, także mam nadzieje ze nie będzie większego problemu z nim ale zobaczymy......jutro zaczynam nad nim prace :)

  3. #23
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    chciałem powróci do tematu. Zmieniałem wczoraj poduszki na amortyzatorach i problem z wybiciem mocowania dolnego rozwiązałem za pomocą ściągacza do łożysk


    tak to wygląada, po naciągnięciu gumy delikatne stuki młotkiem i powoli wychodzi.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38 740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    4
    Dobry patent. Ja tłukłem młotkiem, na szczęście zeszły bez większych problemów.

  5. #25
    Panowie wystarczy podlewarować trochę piastę do góry aby sprężyna się ścisnęła i zdejmuje się bez większych problemów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •