Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: [navi] MK1 MK2 MK3 MK4 co wybrać

  1. #41
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Matjag556 Zobacz posta
    Do oryginalnego wzmacniacza mam dorzuconego Focala cyfrowego lecz to jeszcze nie to czego sie spodziewałem.
    Zmierzył się ktoś z poprawą jakości dzwięku .? Przerobka tunera ?
    Co masz na mysli piszac "jakosc dzwieku"? Nie wiem co masz w aucie ale oryginalny HiFi lub DSP w E38 daje dzwiek niemalze idealnej jakosci.

    Jesli chodzi o samo granie to wysokie i srednie tony jak na tamte lata to tez nie ma sie czego czepic, niestety bas to w kazdej oryginalnej odslonie jakies nieporozumienie

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    142
    BMW
    E38 M62B35
    Skąd
    Warszawa
    BOSS nie zgodzę się z Tobą że jakośc odgłosu jest dobra, moim zdaniem jest tragiczna, wymagam tylko tego oby czysto i głośno gralo. W e46 mialem nie oryginalne radio Sony i dopiero wtedy grało to jak powinno.
    Na basie mi nie zależy, dużo lepiej grał zwykły bussines CD w e46..

  3. #43
    Początkujący Użytkownik Awatar doman9k
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    81
    BMW
    E38 740i '95
    Skąd
    Konopnica Wieluń
    Koledzy mam u siebie navi mk1 a chce mk4 prosiłbym o dokładną listę części które musze zakupić .
    I jesli macie jakiś namiar na dobrego elektryka z łódzkiego co by ta wiązkę przerobił w bagażniku to tez bym prosił. Pozdrawiam

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    216
    BMW
    e38 730d
    Skąd
    Racibórz
    Mam mk3 i nie zgadzam się ze to "wolne i czułe " ustrojstwo. Jest jakie jest, jak włączam auto to od razu wie gdzie jest. Wpisuję adres I chwilka mała I już prowadzi. Mapy aktualne z neta, nie ma tematu.

    Ale ok, nie dlatego piszę. Gdybym nie miał firmowego 16:9 mk3 to na pewno nie pchalbym się w te starocie mkx tylko kupił coś bez navi ( dziś navi to każdy telefon) ale dołożył bym do audio.... tylko audio... navi bmw z naszych e38 to prehistoria. Dziś i tak jedziesz na janosiku + automapa albo mapy Google z aktualnymi danymi o ruchu I korkach.... A w aucie ma działać bluetooth z telefonu i dobre audio.... reszta to prehistoria....

    Oczywiście to moje zdanie danie, nie trzeba się zgadzać z nim....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •