Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [auto e38] BMW 730D STAN PERFEKCYJNY MASAŻE MUSISZ ZOBACZYĆ

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144

    [auto e38] BMW 730D STAN PERFEKCYJNY MASAŻE MUSISZ ZOBACZYĆ

    Cześć

    Wystawiłem swoje autko na sprzedaż link poniżej:
    http://www.moto.allegro.pl/show_item...tem=1043263583

    Sprzedaje gdyż odłożyłem parę groszy i chciałbym kupić e65 po lifcie 2005 rok

    Wystawiłem aukcje, ale od tygodnia nikt się nie zgłasza czy cena jest wg. Was za wysoka? Czy po prostu jest tak mały popyt na e38 w dieslu?

    Jeśli chodzi o cenę to rzeczywiście są tańsze po 26-28 tyś ale nie mają takiej opcji albo kolor jakiś bordowy, czy słaba felga. Czy wg. Was małe zainteresowanie wiąże się wysoką ceną? Wydaje mi się, że cena jest adekwatna do oferowanego auta.
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    faktycznie, wyposarzenie ma ładne, cięzko o takie w 730d. Moim zdaniem przeszkadza przebieg. Polska jest Polską, ludzie lubią jak im się ciemnotę wciska, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx bo dość zadbana jest i zobaczysz jak pójdzie :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    cofnąć przebieg to 15min roboty, jak ktoś podczas targowania użyje mi takiego argumentu, że za duży przebieg to nie ma problemu żeby cofnąć, wg. mnie 285 tyś autentycznego przebiegu to bardzo mało (tym bardziej, że samochód był delikatnie eksploatowany) bo większość aut w dieslu ma dużo większe przebiegi 400-500 tyś (autentyczne, nie to co się wyświetla)
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Positiv - mam nadzieję że to był żart... :x :D

    Auto ładne, na duży plus ma wyposażenie, ale poprawiłbym zdjęcia - te nie oddają stanu, w jakim twierdzisz że samochód jest - Twoja 7er wygląda na nich jak wiele innych. Cena faktycznie trochę wysoka ale jak ktoś szuka konkret auta to w końcu trafi.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Niestety to nie był żart. My np. wiemy, że dla 7er taki przebieg jest okej. Ale ktoś kto jeździł całe życie jakimś sajczento czy innym punto i chce kupić 7mkę, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  6. #6
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Polska jest Polską, ludzie lubią jak im się ciemnotę wciska, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Positiv - mam nadzieję że to był żart... :x :D
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Niestety to nie był żart.
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Ja tez nie zartuje, jak sie nie myle to nie pierwsza wypowiedz tego typu na otwartym forum.

    Cofanie licznika i niepowiadomienie o tym kupujacego to zgodnie z art 286 kodeksu karnego przestepstwo i jest zagrożone karą do ośmiu lat więzienia.

    @Positiv

    Twoja wypowiedz to jawne nawolywanie do wlasnie takiego czynu.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Co do tematu. Autko wygląda ładnie, środek jest siwy i dlatego też mniej chętnych. Z czarnym wnętrzem i ciemnym drewnem łatwiej sprzedać. Nie zniechęcaj się. Odczekaj trochę czasu, najpierw kupujący oglądają w dolnych przedziałach cenowych, później dokładają grosza i szukają czegoś droższego. Chyba że stan jest obojętny, byle się toczyło, to coś wybiorą z niższej półki.
    Trzeba zaczekać bo na takie autko musi być konkretny klient. Ktoś kto szuka Astry II nie kupi BMW serii 7.
    Przebieg jak przebieg, A8 sprzedałem z przebiegiem powyżej 310tyś km, e32 z przebiegiem 365tyś km. Teraz mam e38 z przebiegiem 301tyś km i mniejszy już nie będzie:) Licznik liczy i bezlitośnie notuje:) Przyjdzie czas to się sprzeda. Może nie za dzień lub dwa, ale się sprzeda. Przyjedzie ktoś kto ma pojęcie o takich sprzętach to kupi od ręki. Tylko trzeba spokojnie i bez nerwów.
    Czasami na forum są wątki, że ktoś szuka samochodu. Przecież możesz zaproponować swój, tym bardziej, że twierdzisz że jest w dobrym stanie. Ja mój ostatni też kupiłem z tego forum i jestem bardzo zadowolony.
    Ostatnio oglądałem kilka sztuk e38 i jestem pewien, że mojej nie oddam tanio. Autko jest wyjątkowe i na rynku niezbyt często pojawiają się takie sztuki w takim stanie. Z Twoim jest podobnie - ładna konfiguracja, autko wygląda na zadbane. Myślę że sprzeda się, ale nie od razu. W niższych cenach, chociaż sprzedający twierdzą że stan bdb, to same szroty zapyziałe (oglądałem w benzynie ale z dieslem myślę że podobnie).
    Cierpliwości.
    monster_pl

  8. #8
    No to jak już tak piszemy o uczwiwości sprzedającego do kupującego to wyjaśnijmy może opcję Dynamic Drive w e38 która jest podana jako wyposażenie omawianego tutaj auta. Ta opcja nie występowała w e38. No chyba że Janek jakoś doposażył w nią swoje auto.


    No i pytanko o klimatronic 3-strefowy. Z tego co pamiętam to w przypadku gdy jest klima na tył to jest inny tunel środkowy (nie ma schowka na kasety pod podłokietnikiem).
    Jeśli nie ma z tyłu na tunelu regulacji klimatyzacji to znaczy że jest klimatronic 2-strefowy.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Tak szczerze to mój brat był nią zainteresowany. A przebieg... my nie jeździmy BMW od wczoraj i wiadomo, że takie przebiegi nie robią na silnikach wrażenia. Tylko cena go zdemotywowała ;)
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    a ile jest w stanie zapłacić? niech zadzwoni do mnie i się dogadamy :)
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •