Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
Cytat Zamieszczone przez monster_pl
Cytat Zamieszczone przez karol_malbork
No właśnie. Żeby mi się podobała :( Popatrzcie na zdjęcie zaraz po wypadku. To jak wygląda moja maszynka to tylko efekt braku kasy. Wszystko poszło "pod maskę" Starałem się najpierw zrobić to co jest odpowiedzielne za bezpieczeństwo jak i samą jazdę. Piszecie zderzak można kupić za 300zł lampy też tanio. Powiedzcie gdzie to kupię jak fundusze "przybędą". Realia są takie zderzak kompletny w dobrym stanie 800-1300, jedna lampa ok 600zł.
A malowanie hmmmm.....z tym się zgadzam TOTALNA KICHA Ale kto nie spróbuje ten nie wie.
W Radzionkowie k/Bytomia jest sporo części. Gdy będziesz chciał kupić, to mogę podjechać i zobaczyć w jakim jest stanie element który Ciebie interesuje. Dostaniesz tam prawie wszystko i na pewno nie są to jakieś kosmiczne ceny. Wybierzesz to co potrzebne i można kupić przez Allegro bo mają wystawione aukcje.
O malowaniu nie wypowiadam się - malowanie jak malowanie w garażu. Gdybyś miał kasę to byś się z tym nie chrzanił, tylko do serwisu BMW i za 20tyś byłoby autko jak nowe z lampami i całą resztą. A jeśli się nie ma to się robi samemu i tyle.
Jeżeli będziesz potrzebował pomocy to tak jak pisałem wyżej - mogę podjechać do Radzionkowa, pooglądać i pogadać o cenach, resztę ustalisz sam (formę wysyłki, czy aukcja na Allegro, formę płatności)
Pozdrawiam
Na tego z Radzionkowa trzeba uważać. Na nie jednym forum bardzo na niego narzekają, u nas też były przypadki "pomyłek" tego gościa. Jak coś kupujesz u niego to najlepiej za pobraniem z możliwością otwarcia paczki przed zapłata! To tak na marginesie. A jeśli chodzi o bmw to wielki szacun za ogrom pracy i determinację a myślę że niektóre komentarze są lekko przesadzone, nikt z nas nie wątpi w to że doprowadzisz 7 do stanu z przed wypadku i Tego Ci życzymy.
Znam go osobiście (gościa z Radzionkowa) i moim zdaniem jest w porządku. Kupowałem u niego lecz osobiście wybierałem to co było potrzebne i było w porządku. Kupiłem coś z elektroniki, było niesprawne, pojechałem, wymieniłem bez zbędnej gadki i problemów.
Jak z wysyłką nie wiem i dlatego oferuję pomoc. Ceny ma sensowne.