Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52

Wątek: Łukasz_P --> BMW E23 728i - czyli 27 letni rekin

  1. #51
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    11
    BMW
    E28 525e Edition
    Skąd
    Warszawa
    Kilka dni temu rekin otrzymał prosto z ASO Bawaria nową gałkę oraz mieszek. Zakupiłem emblemat do skrzyni cztero-biegowej ze znacziem ///M Technic bo tylko taką mieli.(ewentualnie 5-cio biegowa M Technic ale z jedynką "w dół") ale nie będę przecież płakał :D
    Jak "upoluję" kiedyś 5-cio biegowy emblemat to się kupi.
    I tak wszystko lepsze od poprzedniej gałki w stylu "Tesco Tuning"... :?

    Ładnie wszystko się spasowało, wypadałoby jedynie poprawić mocowanie mieszka, bo póki co nie jestem w pełni zadowolony. Po prostu brakuje ramki mocowanej do mieszka. Już nad tym pracuję.

    Poniżej kilka fotek poglądowych.









    Jak widać w tle na zdjęciach mam też nowiutkie ładniutkie dywaniki od nowszej generacji E32. Bałem się, że nie podpasują ale jest idealnie...

    Z pozostałych rzeczy to szyby elektryczne z przodu całkowicie odmówiły posłuszeństwa. Poza tym to po staniu na deszczu z tyłu po stronie pasażera robi się niezła kałuża
    Rekin pod koniec miesiąca idzie w końcu do specjalisty (słynny Pan Adam z Raszyna), który zajmie się nim od A do Z. Pewnie zapłacę za naprawy drugie tyle co za auto no ale cóż...najwyżej blacharka poczeka do przyszłego roku... :)

  2. #52
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •