Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [e32] Witam

  1. #21
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,436
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Witam.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bmw7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    479
    BMW
    E38 725 tds
    Skąd
    Wejherowo
    Witam.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    250
    BMW
    E32 735i i
    Skąd
    wielkopolska/pila
    witam ładniutka jest ..
    E34 524 TD , белый бумэр E32 735 i

    Чёрный Бумер (Remix) | Chiki
    http://www.youtube.com/watch?v=y5aXA...eature=related
    http://video.google.com/videoplay?do...6209310370709#

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar G-R-Z-E-Ś
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    171
    BMW
    E38 740IA
    Skąd
    Kraków
    Witaj ! Felgę na pewno bym zmienił :)
    Było E30 325 , E32 730 V8 , E30 325 MT I , E34 540 :)

    Jest E38 740IA

  5. #25
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Siemanko!

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    witam
    Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest.

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •