Witam.
Witam.
witam ładniutka jest ..
E34 524 TD , белый бумэр E32 735 i
Чёрный Бумер (Remix) | Chiki
http://www.youtube.com/watch?v=y5aXA...eature=related
http://video.google.com/videoplay?do...6209310370709#
Witaj ! Felgę na pewno bym zmienił :)
Było E30 325 , E32 730 V8 , E30 325 MT I , E34 540 :)
Jest E38 740IA
Siemanko!
witam
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest.
Powitać :)