Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Chwyt powietrza obiegu wewnętrznego?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów

    Chwyt powietrza obiegu wewnętrznego?

    Witam! Mam takie pytanko - w którym miejscu wentylacja chwyta powietrze przy włączonym obiegu wewnętrznym. Próbowałem wymacać organoleptycznie ale nie mogę znaleźć. Sądzę, że to musi być gdzieś na dole - nad nogami kierowcy są dwie kratki ale obie dmuchają. Problem się pojawił bo kupiłem preparat do odświeżenia klimatyzacji i zgodnie z instrukcją użycia powinienem go wpsikać przy włączonym obiegu wewnętrznym do miejsca gdzie wentylacja chwyta powietrze.
    Tak na marginesie jeszcze spytam - w e38 filtry kabinowe są tylko pod maską? Wewnątrz już nic nie ma?
    :?

  2. #2
    Filtry kabinowe są w klapie. A o dodatkowych filtrach obiegu wewnętrznego poczytasz w dziale Zrób to sam, w temacie o wymianie elementów filtrujących tych wkładów.

    Dokładnie tu

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Bardzo dziękuje za podpowiedź. U mnie pewnie filtry zabrudzone. Ale jeszcze pytanko o chwyt powietrza w środku. Choć może jak dostanę się do filtrów to może jakoś je znajdę.

    I filtry wymienione. Jak by ktoś szukał to te filtry w środku są zamontowane na wlocie powietrza obiegu wewnętrznego. :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •