Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [E38] Przesiadka na auto z większym silnikiem.

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    26
    Musiałbym się przejechać którymś z tych aut i zobaczyć. W tym tygodniu znajomy z miasta pożyczy mi na przejażdżkę swoją 735i z LPG, zobaczę jak to pracuje i jak idzie bo jak widzę 740d mają naprawdę wysokie ceny i ciężko o serwis.

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    weź 740 z rocznika 1994-1995 z motorem M60 sporo tańsza eksploatacja od M62 ( mniej elektroniki ) , z tego rocznika do 20koła przywieziesz coś rozsądnego od wroga a nie polskie styrane życiem trupki. Silnik ten zapewni Ci sporo dynamiki i dobre przyspieszanie przy wyprzedzaniu, spalanie będzie z 15-16 litrów ale możesz dołożyć sekwencję.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I
    weź 740 z rocznika 1994-1995 z motorem M60 sporo tańsza eksploatacja od M62 ( mniej elektroniki ) , z tego rocznika do 20koła przywieziesz coś rozsądnego od wroga a nie polskie styrane życiem trupki. Silnik ten zapewni Ci sporo dynamiki i dobre przyspieszanie przy wyprzedzaniu, spalanie będzie z 15-16 litrów ale możesz dołożyć sekwencję.
    B. rozsądny głos moim zdaniem.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    26
    Na razie jeszcze się wstrzymam, znajomy mechanik wziął na warsztat moją siódemkę, poczyścił czujniki w kolektorze ssącym i wyczyścił przepływomierz... okazało się że był zapchany...teraz to w ogóle inne auto :) silnik mały 2,5 ale w porównaniu z tym co było to zwija asfalt :) Teraz mam poważny dylemat czy sprzedawać dobrego tdsa i szukać czegoś większego, czy zostać przy tym co mam i doposażać autko :)

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    154
    BMW
    730d
    Skąd
    Warszawa
    Skoro już lepiej Ci się jeździ to wybrałbym opcję nr 2

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    zostaw i rozważ opcję chiptuning (znajomy ma i bardzo sobie chwali) tylko nie wiem jak wygląda sprawa z automatyczną skrzynią i chipem (ale chyba nie powinno być problemu z przeniesieniem mocy)
    e32 v8 manual

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Zostaw i doposażaj. Kupisz nie wiadomo co i będziesz żałował.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •