Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 30 z 44

W±tek: Dziwny d¼wiêk przy hamowaniu

  1. #21
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Sk±d
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez max
    Zerwanych to nie mam ale ja tez mechanikowi mówi³em ¿e to poduszka , dzisiaj jadê dalej to badaæ . Mechanicy ... ile ja pieniêdzy wyda³em zbêdnie bo nikt siê nie zna :(
    Mo¿e nie koniecznie byæ zerwana, mo¿e byæ naderwana i wyp³yn±³ z niej ten olej co jest w ¶rodku. To widaæ dopiero jak ¶ci±gniesz poduchê. Poszukaj w tym kierunku. Ja mam wkoñcu mechaników którzy nie wymieniaj± wszystkiego po kolei .
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #22
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar max
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Sk±d
    pomorze
    pozazdro¶ciæ mechaników , jutro wyjmê poduchy i zbadam czy dobre czy nie. ale jedna sta³a w oleju jaki¶ czas wiêc pewnie ta jest bez oleju . Umyjemy , wyjmiemy i zobaczymy :)

  3. #23
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar max
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Sk±d
    pomorze
    Wygl±da na to ¿e znalaz³em co tyka³o , mia³em lu¼n± poduszkê praw± od silnika. Na razie jest ok :) Ale w zawieszenie wsadzi³em 1000 z³ niepotrzebnie ¿e by to znale¼æ :( Takich mam mechaników :(

    Teraz walczê ¿e by znale¼æ czemu mi ciep³o daje na nogi i szybê :( elektrozaworki kupi³em nowe ale te¿ siano w b³oto bo to nie to :(

    Ale mo¿e kto¶ w koñcu znajdzie przyczynê :(

  4. #24
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Sk±d
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez max
    Wygl±da na to ¿e znalaz³em co tyka³o , mia³em lu¼n± poduszkê praw± od silnika. Na razie jest ok :) Ale w zawieszenie wsadzi³em 1000 z³ niepotrzebnie ¿e by to znale¼æ :( Takich mam mechaników :(

    Teraz walczê ¿e by znale¼æ czemu mi ciep³o daje na nogi i szybê :( elektrozaworki kupi³em nowe ale te¿ siano w b³oto bo to nie to :(

    Ale mo¿e kto¶ w koñcu znajdzie przyczynê :(
    A wiêc punkt dla mnie :-) lu¼na poduszka to tak jak dokrêcona styrana poduszka .

    Ciesze siê ¿e zakoñczy³e¶ z tym walkê mnie te¿ to wkurza³o :-)
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #25
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez max
    Wygl±da na to ¿e znalaz³em co tyka³o , mia³em lu¼n± poduszkê praw± od silnika. Na razie jest ok :) Ale w zawieszenie wsadzi³em 1000 z³ niepotrzebnie ¿e by to znale¼æ :( Takich mam mechaników :(

    Teraz walczê ¿e by znale¼æ czemu mi ciep³o daje na nogi i szybê :( elektrozaworki kupi³em nowe ale te¿ siano w b³oto bo to nie to :(

    Ale mo¿e kto¶ w koñcu znajdzie przyczynê :(
    Ja te¿ mam takich szpecy, najlepiej znaj± siê na tym jak napchaæ sobie kieszeñ ;D we¼ kilka klamotów na zlot to ja sobie wyremontujê praw± stronê, która po wycieczce do wrocka ledwo siê kupy trzyma. Wpad³em tam niestety minimum 3 razy w zaje... WIELK¡ wyrwê :/
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

  6. #26
    Tak - Wroc³aw to mocno dziurawe miasto. U nas jest nieco lepiej ale tylko nieco :/

    Koñczmy z OT :)
    Czyste sumienie wynika najczê¶ciej ze z³ej pamiêci

  7. #27
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar max
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Sk±d
    pomorze
    Dla tego w³a¶nie ¿e s± dziury latam na 16-kach :) Mo¿e nie wygl±da ale jade i w du.ie mam :)

    Coboss co ma zabraæ z klamotów bo nie bardzo kumam ?

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez max
    Coboss co ma zabraæ z klamotów
    Jak to co?

    Belkê pod silnik, wahacze, kompletne amorki, z 3 komplety kó³, nowe tarcze - przerzuci siê na szybko podczas sjesty ;)
    Czyste sumienie wynika najczê¶ciej ze z³ej pamiêci

  9. #29
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar max
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Sk±d
    pomorze
    Mogê zabraæ moje stare elektrozaworki które z tego co wynika s± dobre :) Tuleje i ca³a reszta posz³a w kosz. :)
    A jak ju¿ tak piszemy to lampki w drewnie mo¿e kto¶ dla mnie we¼mie , chêtnie kupie :)
    I fotele ale jak je zabraæ to nie wiem ;)

  10. #30
    Vip Vip Awatar coboss
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Sk±d
    Szlachta Rydzyñska ko³o wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez max
    Dla tego w³a¶nie ¿e s± dziury latam na 16-kach :) Mo¿e nie wygl±da ale jade i w du.ie mam :)

    Coboss co ma zabraæ z klamotów bo nie bardzo kumam ?
    Chodzi³o mi o zawieszenie które zdemontowa³e¶ ;) A co do 16" te wyrwy by³y tak wielkie, ¿e cud, ¿e ko³a w nich nie zostawi³em wiêc nawet 16" by nie pomog³o uwierz mi :(

    Co do lampek w drewnie to te¿ mi brakuj± ale niestety mam focha na moj± niunie i nie ma rozpieszczania
    ---===Bo rado¶æ to suma drobnych przyjemno¶ci===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze wzglêdu na ograniczony czas coraz rzadziej zagl±dam na forum :(
    W sprawach pilnych proszê o kontakt na maila coboss@op.pl pamiêtajcie o zaznaczeniu, ¿e jeste¶cie klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •