Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Dziwny dźwięk przy hamowaniu

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez max
    Zerwanych to nie mam ale ja tez mechanikowi mówiłem że to poduszka , dzisiaj jadę dalej to badać . Mechanicy ... ile ja pieniędzy wydałem zbędnie bo nikt się nie zna :(
    Może nie koniecznie być zerwana, może być naderwana i wypłynął z niej ten olej co jest w środku. To widać dopiero jak ściągniesz poduchę. Poszukaj w tym kierunku. Ja mam wkońcu mechaników którzy nie wymieniają wszystkiego po kolei .
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    pozazdrościć mechaników , jutro wyjmę poduchy i zbadam czy dobre czy nie. ale jedna stała w oleju jakiś czas więc pewnie ta jest bez oleju . Umyjemy , wyjmiemy i zobaczymy :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Wygląda na to że znalazłem co tykało , miałem luźną poduszkę prawą od silnika. Na razie jest ok :) Ale w zawieszenie wsadziłem 1000 zł niepotrzebnie że by to znaleźć :( Takich mam mechaników :(

    Teraz walczę że by znaleźć czemu mi ciepło daje na nogi i szybę :( elektrozaworki kupiłem nowe ale też siano w błoto bo to nie to :(

    Ale może ktoś w końcu znajdzie przyczynę :(

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez max
    Wygląda na to że znalazłem co tykało , miałem luźną poduszkę prawą od silnika. Na razie jest ok :) Ale w zawieszenie wsadziłem 1000 zł niepotrzebnie że by to znaleźć :( Takich mam mechaników :(

    Teraz walczę że by znaleźć czemu mi ciepło daje na nogi i szybę :( elektrozaworki kupiłem nowe ale też siano w błoto bo to nie to :(

    Ale może ktoś w końcu znajdzie przyczynę :(
    A więc punkt dla mnie :-) luźna poduszka to tak jak dokręcona styrana poduszka .

    Ciesze się że zakończyłeś z tym walkę mnie też to wkurzało :-)
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #25
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez max
    Wygląda na to że znalazłem co tykało , miałem luźną poduszkę prawą od silnika. Na razie jest ok :) Ale w zawieszenie wsadziłem 1000 zł niepotrzebnie że by to znaleźć :( Takich mam mechaników :(

    Teraz walczę że by znaleźć czemu mi ciepło daje na nogi i szybę :( elektrozaworki kupiłem nowe ale też siano w błoto bo to nie to :(

    Ale może ktoś w końcu znajdzie przyczynę :(
    Ja też mam takich szpecy, najlepiej znają się na tym jak napchać sobie kieszeń ;D weź kilka klamotów na zlot to ja sobie wyremontuję prawą stronę, która po wycieczce do wrocka ledwo się kupy trzyma. Wpadłem tam niestety minimum 3 razy w zaje... WIELKĄ wyrwę :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #26
    Tak - Wrocław to mocno dziurawe miasto. U nas jest nieco lepiej ale tylko nieco :/

    Kończmy z OT :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Dla tego właśnie że są dziury latam na 16-kach :) Może nie wygląda ale jade i w du.ie mam :)

    Coboss co ma zabrać z klamotów bo nie bardzo kumam ?

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez max
    Coboss co ma zabrać z klamotów
    Jak to co?

    Belkę pod silnik, wahacze, kompletne amorki, z 3 komplety kół, nowe tarcze - przerzuci się na szybko podczas sjesty ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Mogę zabrać moje stare elektrozaworki które z tego co wynika są dobre :) Tuleje i cała reszta poszła w kosz. :)
    A jak już tak piszemy to lampki w drewnie może ktoś dla mnie weźmie , chętnie kupie :)
    I fotele ale jak je zabrać to nie wiem ;)

  10. #30
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez max
    Dla tego właśnie że są dziury latam na 16-kach :) Może nie wygląda ale jade i w du.ie mam :)

    Coboss co ma zabrać z klamotów bo nie bardzo kumam ?
    Chodziło mi o zawieszenie które zdemontowałeś ;) A co do 16" te wyrwy były tak wielkie, że cud, że koła w nich nie zostawiłem więc nawet 16" by nie pomogło uwierz mi :(

    Co do lampek w drewnie to też mi brakują ale niestety mam focha na moją niunie i nie ma rozpieszczania
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •