Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 98

Wątek: powódź

  1. #81
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    156
    BMW
    mk2
    Skąd
    Kraina deszczowców
    Ludzie zamiast walczyc na słowa weźcie sie do dzialania z tego co widze jest tu sporo ludzi którzy mieszkaja niedaleko terenów zagrozonych a tylko potrafią gadać.w internecie każdy mocny. i nie mowcie że do zalanego terenu macie daleko. Ja dzisiejszego dnia by dojechac do gorzyc( normalna droga mam 25KM) jechałem aż 100km objazdami i nie mówiłem że boli ze nie bo daleko jechalem pomagałem bo potrzebne były ręce do pomocy. jak byłem zmęczny siadłem napiłem sie wody. dzis walczylismy o nasz zakład pracy i nie było że ja to kierownik lider brygadzista zwiazkowiec każdy dzis jednakowo nosił worki z piaskiem jednakowo wypychaliśmy koparke z blota jednakowo sie zmęczylismy jednakowo ubrudziliśmy, Wszyscy jedlismy ta paskudna zupe, konserwy. Nie bylo równych i równiejszych. każdy z nas walczył. A gadka o ubezpieczeniach domów powiem tak wypowiedzi na ten temat sa żenujące

    pozdro aurel

  2. #82
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Marcin (rodzinabmw), masz sporo racji ale nie rozumiem co chcesz osiągnąć aż tak emocjonalnym wylewaniem swoich racji. Chcesz się podzielić z resztą świata tym co ci leży na sercu? A może chcesz nawoływać ludzi do jakichś konkretnych działań, nie wiem zorganizować akcje pomocy powodzianom albo jakąś pikietę przeciw rządowi? A może po prostu gadasz i gadasz bo akurat jest temat – też tacy są (bicie piany po nic)? Nie chce cię tym postem jakoś prowokować tylko nie rozumiem skąd taka zaciekłość i o co ci chodzi tak na prawdę.
    O nieudolności ludzi odp za zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom Polski przed takimi tragediami jak ta powódź i wcześniejsze. Spójrzmy prawdzie w oczy niewiele te osoby zrobiły od ostatniej powodzi, mozna wręcz powiedziec ze nic a pensje jak brali tak biora nadal. Nikt nie wyciągnie wobec nich Zadnych konsekwencji, tylko każdy bedzie zwalał winę na innego itd, Wkoncu to ucichnie bo wybory a ludzie którzy ucierpieli zostaną z problemem. O to wlasnie mi Panowie chodzi.

  3. #83
    No i co w związku z tym? Powiedziałeś co myślisz i co dalej? Chcesz coś z tym zrobić czy tylko zamierzasz o tym pisać w kółko?

  4. #84
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez aurel
    Ludzie zamiast walczyc na słowa weźcie sie do dzialania z tego co widze jest tu sporo ludzi którzy mieszkaja niedaleko terenów zagrozonych a tylko potrafią gadać.w internecie każdy mocny. i nie mowcie że do zalanego terenu macie daleko. Ja dzisiejszego dnia by dojechac do gorzyc( normalna droga mam 25KM) jechałem aż 100km objazdami i nie mówiłem że boli ze nie bo daleko jechalem pomagałem bo potrzebne były ręce do pomocy. jak byłem zmęczny siadłem napiłem sie wody. dzis walczylismy o nasz zakład pracy i nie było że ja to kierownik lider brygadzista zwiazkowiec każdy dzis jednakowo nosił worki z piaskiem jednakowo wypychaliśmy koparke z blota jednakowo sie zmęczylismy jednakowo ubrudziliśmy, Wszyscy jedlismy ta paskudna zupe, konserwy. Nie bylo równych i równiejszych. każdy z nas walczył. A gadka o ubezpieczeniach domów powiem tak wypowiedzi na ten temat sa żenujące

    pozdro aurel
    I to mi sie w Tobie podoba, ale tak nie powinno byc. Gdyby wały byly zrobione jak byc powinny itd nie bylo by takich zniszczeń. Nie Twierdzę ze woda by nigdzie nie przerwala wałów ale nie bylo by to az tak tragiczne i bolesne jak teraz.

  5. #85
    Widzę jednak że jedyne co robisz to rozpisywanie się w kółko o tym samym. Powiedziałeś już ze 4 razy o co ci chodzi i założę się że przez następne 5 storn będziesz pisał to samo (OT niestety). Daj już spokój. Serio.

  6. #86
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Rodzina - jesteś nie do zdarcia.

    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    O to wlasnie mi Panowie chodzi.
    To znaczy o co Ci chodzi?? Abyśmy się wyprowadzili z Polski, wprowadzili zakaz nadmiernych opadów atmosferycznych (przy okazji możemy ustawę wprowadzić by śnieg w Zakopanem mógł padać wyłącznie w okresie od 1.10 do 31.04), wprowadzili anarchię, napadli na Bank of Englan (np,) i podnieśli sobie wszystkie wały o 5m. A może proponujesz ściąć wszystkich wójtów gmin, gdzie powódź wyrządziła jakieś szkody i przy okazji jeszcze kilka osób.

    A tak bardziej poważnie - stosujesz straszne uogólnienia. Używasz bez zastanowienia (tak mi się wydaje) takich słów jak "zawsze", "wszyscy", "nikt", "nic", itd.
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Nikt nie wyciągnie wobec nich Zadnych konsekwencji,
    To jest oczywista nieprawda.
    Gra muzyka

  7. #87
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Rodzina - jesteś nie do zdarcia.

    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    O to wlasnie mi Panowie chodzi.
    To znaczy o co Ci chodzi?? Abyśmy się wyprowadzili z Polski, wprowadzili zakaz nadmiernych opadów atmosferycznych (przy okazji możemy ustawę wprowadzić by śnieg w Zakopanem mógł padać wyłącznie w okresie od 1.10 do 31.04), wprowadzili anarchię, napadli na Bank of Englan (np,) i podnieśli sobie wszystkie wały o 5m. A może proponujesz ściąć wszystkich wójtów gmin, gdzie powódź wyrządziła jakieś szkody i przy okazji jeszcze kilka osób.

    A tak bardziej poważnie - stosujesz straszne uogólnienia. Używasz bez zastanowienia (tak mi się wydaje) takich słów jak "zawsze", "wszyscy", "nikt", "nic", itd.
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Nikt nie wyciągnie wobec nich Zadnych konsekwencji,
    To jest oczywista nieprawda.
    Napady na bank. Scinanie głów, śnieg w kwietniu. Nie nie nie o tym ani słowem sie nie odezwałem. Mowisz ze wyciągną konsekwencje-czas pokaze. Nie chce Panie Wojtku pisac ze ten czy tamten jest odp tylko pisze ogólnie bo inaczej to znowu ktos usunie mój post bo stwierdzi ze to podchodzi pod politykę a tak nie jest. Obiecuje ze wiecej nie bede zabierał głosu w tej sprawie.

  8. #88
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    rodzinabmw napisał/a:
    Nikt nie wyciągnie wobec nich Zadnych konsekwencji,

    To jest oczywista nieprawda.
    W PL wyciąga sie wyciąga ale zamyka i tak kozly ofiarne..

  9. #89
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    We Wrocławiu woda podniosła się bardzo mocno. Co chwila jedzie straż pożarna lub wojsko. Teraz mieszkam 1 km od Kozanowa (w 1997 dzielnica Wroc. która ucierpiała najbardziej).
    Pić trzeba ! Jeść można !

  10. #90
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    "wynika z tego że trzeba po prostu tych ludzi zostawić samych sobie"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •