Witam Wszystkich bardzo serdecznie, szczególnie w tak milym okresie, życząc wszystkim użytkownikom BMW samych przyjemnych odczuć plynących z jazdy tą marką oraz wszelkiej pomyslnosci w nadchodzacym 2008roku.
Zostalem wlaścicielem bmw 730d, kupionym w Hiszpanii.Jest to pierwszy samochod tej marki w moim posiadaniu. Jestem bardzo mile zaskoczony wrazeniami z jazdy tym samochodem. Wystąpil jednak pewien problem z ktorym nie bardzo moge sobie poradzic. Kupujac samochod w momencie otwierania pilotem lub wogole otwierania i zamykania drzwi za każdym razem slychac bylo szum dochodzacy z okolicy lewego nadkola ktory ustawal kilkanaście sekund po zamknięciu drzwi lub po zamknieciu pilotem samochodu. Tak bylo przez miesiąc , ktoregos dnia szum nie ustąpil i trwal 24 godziny. Musialem wyjąc bezpiecznik 20 ze skrzynki w bagażniku i dopiero urzadzenie sie wylaczylo . Po wlozeniu bezpiecznika chodzi ponownie i sie nie wylacza jak poprzednio. Gdy zajrzalem pod lewe nadkole to tam jest webasto, ale wygląda na to ze ono jakoś inaczej chodzi bo w czasie jego pracy z rurki wydechowej leci cieple powietrze i nie czuc jakiegokolwiek śladu spalania ropy. Teraz mam wyjęty bezpiecznik i urządzenie nie pracuje. Nie wiem jak bmw wyposażalo samochody z webasto na Hiszpanie i czy czsem ono nie bylo niewlączana na mozliwosci grzania. MIwmam doswiadczenia w tej kwestii. Może ktos bedzie w stanie mi coś pomóc i czy wogole jest sens cos z tm robic. Przepraszam za troche przydlugi tekst ale staralem sie jakos opisać problem , tym bardziej ze nie jestem za blisko z technika. Jeszcze raz bardzo wszystich serdecznie pozdrawiam. Waldek z Kielc