Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Skrzynia automatyczna,problem...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.

    Skrzynia automatyczna,problem...

    Od pewnego czasu w jeżdzie po mokrej nawierzchni,zaczyna mi drżec skrzynia[przy dodaniu gazu huczy i ją mocno słychać,kick down z opóżnieniem,jak się przemoże to idzie na nim za chwilę dobrze],efektem jest chyba wyrzucanie zapłonu,auto nie idzie na wszystkich cylindrach,po suchym asfalcie jak jeżdzę nic się nie dzieje ,gdzie szukać przyczyny co przemaka,czy czasem nie ma powiązania z jakimś ABS-em,czy innym urządzeniem co może ulec zalaniu,jeśli ktoś może to proszę o pomoc,dziękuję z góry... .

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    ASB bierze chyba sygnał z właśnie ABS-u ale tez podstawowe pytanie jak u Ciebie z poziomem oleju w skrzynce??

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Wymieniany był parę m-cy temu,poziom jest,wszystko gra czyli może być,ABS co z tym kolego zrobic?-pzdr... . ;(

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    11
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Też miałem taki problem. Po suchemu jechał, jak burza i było wszystko ok, ale poczuł wilgoć i była kaszana - nie równo pracował i w dramatycznym momencie doszło do tego, że w trasie nie chciał mi zredukować na 3 z 2, a potem, jak zredukował to przeskoczył na 5, zrzucił na 4 poszarpał zrzucił do 3 i porem od razu na 1. Myślałem, że to wina skrzyni. Okazało się, że problem był złożony - na szczęście łatwo. Sonda lambda nr 2 była zerwana i wilgoć w mufce dochodzącej do świecy. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie tak samo prosta przyczyna :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •