Może i jego wypowiedzi są zabawne i w niektórych kwestiach ma rzeczywiście rację, ale tylko w niektórych.Ja bym jednak nie chciał, żeby był prezydentem Polski, bo Korwin od zawsze prezentuje bardzo skrajne poglądy, czasami bardzo głupie zresztą, które Polsce mogłyby nic dobrego nie przynieść.W swoich wypowiedziach prezentuje najczęściej tylko jedną stronę medalu nie zagłębiając się dalej w temat.Ale nie powiem, ciekawie się go słucha :)