Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: 740i automat okolice Gliwic - moze ktos zna?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek

    740i automat okolice Gliwic - moze ktos zna?

    Znalazlem ciekawa 740i z ok. Gliwic - http://moto.allegro.pl/item104243006...1997r_gaz.html
    Dzwonilem, z gosciem bardzo ciezko sie porozumiec, pytam sie go czy swieci sie kontrolka poduszki - nie wiem, a jak ona wyglada?
    No ale w rozmowie jest dosc konkretny, natomiast z wawy mam kawalek drogi, moze ktos zna auto, ew ma blisko i moglby podjechac i ja obejrzec tak z grubsza, czy w ogole jest sens jechac?
    Cena nie wydaje sie duza, wiec ew. zawsze mozna cos dolozyc. Gosciu ma ja 4 lata, wiec nie jest to jakis handlarz, co jak dla mnie zawsze przemawia na tak.
    Halogeny podobno mu zawineli, mowil tez, ze niezawsze chodzi na wszystkich cylindrach, ale byc moze to swiece? podobno dzieje sie tak tylko na wolnych obrotach, na wyzszych juz jest wszystko ok - a co tu duzo mowic - gaz jest, wiec swiece sie szybko zuzywaja.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez BRABUS
    wiec nie jest to jakis handlarz
    \
    a juz chcialem Ci pomóc :x

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Zwróć uwagę na to że przednia tablica jest trochę pogięta czasami to świadczy o dzwonie w sumie to jedyna rzeczy która zostaje nie wymieniona ;) więc może przyczyna braków halogenów jest inna. Co do stanu to wygląda dobrze z pierdółek które zauważyłem to brak zaślepki przy przełączniku ogrzewania fotela no i chyba uwalona antena do tego ten zderzak przedni wydaje mi się jakiś matowy. Poproś gościa może prześle Ci jakieś lepsze foty to będzie łatwiej ocenić.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez BRABUS
    wiec nie jest to jakis handlarz
    \
    a juz chcialem Ci pomóc :x
    hmmm, nie za bardzo rozumiem? ;>

    Co do tablicy to fakt - ale wyglada jakby wjechal w jakis slupek czy cos takiego?
    Zdjecia mam dostac jutro, tej zaslepki faktycznie sam nie zauwazylem ze nie ma. Zobaczymy co bedzie po tych zdjeciach, gosciu nawet nie jest w stanie powiedziec czy gaz sekwencja czy zwykly...ale mowi ze raczej sekwencja, jutro sie okaze, bo ma przeslac zdjecie spod maski. Mowi tez ze poci sie jakis zbiorniczek oleju pod maska - zapewne zbiornik od wspomagania, czyli to raczej norma.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez BRABUS
    hmmm, nie za bardzo rozumiem? ;>
    Bo mnie obraziłeś... Handluje na codzień autkami, co nie znaczy ze mam kiblowate bmw np...
    Co do zbiorniczka to na bank od wspomagania ehh przypadłość każdej beemki...
    Co do tablicy, wystarczy że kogoś pomacasz przodem i tez się moze pogiąć, Ona pierwsza jest narażona ...

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    76
    BMW
    760i 03'
    Skąd
    Środa Wlkp
    Moze byc calkiem fajna sztuka za tą kase. Sciagnac tylko ten wiesniacki znaczek z tylu "740"
    A ta tablica to wyglada jakby wjechal komus na hak bo widac tylko jedno wgniecenie po prawej stronie.
    "I Want What's Coming to me... the World, Chico, and Everything in It."

  7. #7
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    obejrzeć warto ale wydaje mi sie ze to jakaś mina :x .....

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Z fotek, za tą cenę zapowiada się fajne auto jeśli ma sekwencję.

    Co do handlarzy - to Aldik, nie obrażaj się. Sam z bratem trochę samochodami swego czasu obracaliśmy, znamy wielu handlarzy i sam zapewne wiesz, że lepiej auto kupić od kogoś, kto używał go na własne potrzeby a nie ściągnął taniej by sprzedać drożej co w przypadku 14 tys. było by trochę podejrzane.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Z fotek, za tą cenę zapowiada się fajne auto jeśli ma sekwencję.

    Co do handlarzy - to Aldik, nie obrażaj się. Sam z bratem trochę samochodami swego czasu obracaliśmy, znamy wielu handlarzy i sam zapewne wiesz, że lepiej auto kupić od kogoś, kto używał go na własne potrzeby a nie ściągnął taniej by sprzedać drożej co w przypadku 14 tys. było by trochę podejrzane.
    Ale wiem tez że takie auta się skupuje jeszcze taniej, czasem po różnych zamianach wychodzi ze dostajesz ost auto prawie za friko. Co do sprowadzania hmm różnie bywa. Ale tutaj chodzi o auto juz zarejestrowane... Po za tym handlarz tym nie jeździ tylko kupuje od prywatnego i dalej goni, handlarz umie czasami utargowac mocno ... itd itp. Auto trzeba zobaczyć bo tak to wiesz...

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    nie mialem na celu obrazenie Ciebie, ale pare razy mialem doczynienia z handlarzami, to owi niestety ukrywaja wiele wad auta, stad tez moje podejscie, a dwa ze handlarz ma auto tydzien, wiec niewiele o nim powie, chociazby o to kiedy olej wymienial, robil rozrzad i tego typu podobne historie.
    Hmmm, ciekawe auto, tylko ze jakos nie usmiecha mi sie jechac 300 km po nia, zeby zobaczyc zlom :PP

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •