Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: nie działa licznik i abs

  1. #1

    nie działa licznik i abs

    Witam, wczoraj przrestal działac mi licznik kilometrów i rownoczesnie zaswieciła kontrolka abs i przestał działac abs czy ktos moze poradzic co sie stało? [/list]
    bubu

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    Czujnik ABS??? Ale niejestem pewien. JA tak miałem jak był ubity czujnik, nie działał mi licznik, economizer, świecił się błąd ABS ASC.

  3. #3
    dokqadnie, nie drze mi sie czujnik od recznego i kilometrow pocztkowo myslaem ze cos zamarzlo ale to nie to....
    bubu

  4. #4
    ekonomozer na zero, licznik podobnie i dupa.bmw nie pojedzie, trzeba byo wziac tescia lanosa,,,,
    [/code]
    bubu

  5. #5
    Sprawdz agregat ABS , ktory masz rok auta ? i sprawdz na pompie ABS kocnowke nr

    Mozliwe ze padl Ci tylko czujnik ABS a mozliwe ze agregat ABS

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    podepnij się pod kompa, (np. Carsoft 6,5 jeśli posiadasz) może pokazać co go boli.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Ja mialem tosamo i padl czujnik ABS

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez Adam740
    podepnij się pod kompa, (np. Carsoft 6,5 jeśli posiadasz) może pokazać co go boli.
    Jzeli ma agregat z koncowka 001 i jest on padniety bedzie mu pokazywac padniety czujnik wymieni czujnik a tu nada zonk ;)
    Niestety ale ten agregat oszukuje carsofty i wszystki inne kiomputerki bmw :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Niewiem Trolu ja mam agregad z koncowka 001

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez maciek777
    Niewiem Trolu ja mam agregad z koncowka 001
    czyli dokladnie taki jak ja :)
    Jak bys chcial kupic nowy to ciezko , uzywanych nie ma wogole bynajmniej ostatnio pojawila sie jedna sztuka i bili sie o nia :)

    Ja przypadkiem przegladajac cos o audi znalazlem goscia co naprawial od audi spytalem o moj stwierdzil ze naprawi mi za 500zl i faktycznie naprawil dal gwarancje na pol roku :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •