Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: BMW e65 Zmiana Koloru nadwozia

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    hmm jeszcze coś takiego znalazłem, jak propozycja Evana za damska a biały z czarnym dachem za bardzo oklepany ;D

    a tak na serio to bym nie kombinował. Czarny to wporządku kolor. Jeszcze z takich "normalnych" propozycji to może Aegean Blue ? No ale ja i tak został bym przy czarnym.

    A jeśli narzekasz, że czarna e65, wydaje się nudna i monotonna, to zawsze możesz zobaczyć jak wyglądają Vw Passaty, Dełu Lanosy itp. Zamiast cudować z innymi kolorami, daj auto na polerkę lub inną odnowę lakieru i wstaw większe felgi (np. 21)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar NetMen-X
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    45
    BMW
    E65 740D
    Skąd
    NRW
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    hmm jeszcze coś takiego znalazłem, jak propozycja Evana za damska a biały z czarnym dachem za bardzo oklepany ;D

    a tak na serio to bym nie kombinował. Czarny to wporządku kolor. Jeszcze z takich "normalnych" propozycji to może Aegean Blue ? No ale ja i tak został bym przy czarnym.

    A jeśli narzekasz, że czarna e65, wydaje się nudna i monotonna, to zawsze możesz zobaczyć jak wyglądają Vw Passaty, Dełu Lanosy itp. Zamiast cudować z innymi kolorami, daj auto na polerkę lub inną odnowę lakieru i wstaw większe felgi (np. 21)


    Moze i masz racje odpuszcze na razie.ale tylko na razie :)
    Po co mi Merc dawno go sprzedałem za to BMW odmalowałem :)

  3. #23
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Chcesz coś oryginalnego to zasugeruj się cieniowaniem HARTGE, najlepiej podjedź do jakiegoś projektanta niech się skupi trochę ;) na bank znajdziesz dobre firmy tuningowe w okolicy.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #24
    Początkujący Użytkownik Awatar NetMen-X
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    45
    BMW
    E65 740D
    Skąd
    NRW
    Wlasnie liczylem ze moze tutaj jakis garfik moze jest i cos wymysli.
    Moze z czasem cos wpadnie w oko albo nawiedzi mnie jakas wizja tudziez dorwe jakiegos projektanta :)



    Male Update:

    Koloru jeszcze nie zmienilem ale przyciemnilem folia deczko swiatelka
    na dole prezetuje efekty.(lampy najpierw zostaly wypolerowane nastepnie zostala naniesiona folia)








    Tylnie do polowy aby odblaski dzialaly (niemiecka policja jest uczulona na to:))

    Po co mi Merc dawno go sprzedałem za to BMW odmalowałem :)

  5. #25
    Początkujący Użytkownik Awatar NetMen-X
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    45
    BMW
    E65 740D
    Skąd
    NRW
    Prosze o opinie, nie kazdemu moze sie podobac jednak jak dla mnie bosko :530: :531:
    Po co mi Merc dawno go sprzedałem za to BMW odmalowałem :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Dla mnie osobiście jakoś nie podchodzi,przód jeszcze ujdzie ale tył.....No ale to tobie ma się podobać. Poza tym te chromy przy klamkach też nie w moim stylu,no i felgi w chromie...
    Jeżeli już to minimum 19 cali.Ale jak już wspomniałem to ma się podobać dla Ciebie.Pozdro
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    100
    BMW
    F 01
    Skąd
    z azot
    lakieru bym nie ruszał bo jest malina, te klamki wywal bo trąca wioska i te ruły troche nie teges
    BMW sie nie psuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •