Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: zna ktoś to auto ??

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    176
    BMW
    e38 750I Alpina mod
    Skąd
    Jelenia Góra
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Cytat Zamieszczone przez dzikigrzyb
    a tak poboczem jadąc.. to kto normalny zakłada elektyczne podgrzewane taborety w skórze do auta bez klimy ??
    Nie rozumiem co ma jedno do drugiego.Grzania foteli używa się w zimie a klimy w lecie?Więc co jego z drugim ma związanego?

    A już nie wspomnę o tych welurowych boczkach i schowku
    a no tyle że albo auto jest ze Szwecji czy Finlandii, bo faktycznie tam klima nie potrzebna
    albo ktoś jest masochistą i uwielbia odparzać sobie genitalia na czarne skórze w piękny słoneczny letni dzień.

    miałem w e32 czarną skórę i z doświadczeń wie że jak jest +30 na dworze to lepiej wśliznąć się do autka odpalić je włączyć klimę i iść na papierosa czy tam soczek do cienia.


    w jednym zdaniu w 1994r auto z dość wysokim standardem tapicerki powinno mieć klimę
    nie wierzę że jakiś gebels by wkładał takie taborety i jej nie zamówił sobie, a co za tym idzie.. taborety zapewne ktoś doklejał do tego auta.. tym bardziej ze jak sam piszesz VELLORISMO panuje dookoła skóry i nie wiadomo czy to nie jakaś rzeźba mocna.
    jak kiedyś wyjmowałem fotele M5 z e34 530I aby wcisnąć je do swojej.. to się okazało że jakiś idiota poobcinał w nich kostki i wstawił takie z dużego fiata jak idą do przełączników na konsoli środkowej :razz:

    mam nadzieję że teraz jaśniej pisałem.. bo skoro to temat o opiniach to i o domniemaniach także można mówić.
    dwa słuszne wybory w życiu to R6 i V12


    BLOG MOJE AUTO
    MOJE AUTO komentarze- te pozytywne jak i negatywne mile widziane.

  2. #12
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Normalne że jak wszystko w welurze a fotele w skórze to była przekładka.

    A siedzenia z grzaniem czy bez w lecie będą tak samo gorące ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez dzikigrzyb
    dla porównania zdjęcia ORi autek.
    i żadna nie ma takiej gleby jak propagują niektórzy ludzie na forum :)

  4. #14
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Niech ją wyciągnie z tej trawy i zrobi normalne fotki.Zobacz jaki jest prześwit między kołem i błotnikiem.Jeszcze paczkę z fajek tam wcisnę.W tej pseudo alpinie jest MAX -45mm,tył też wcale nie siedzi tak nisko

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •