Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: Palenie opon jak wykonac na ASB ?

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Sylwek powinien być zamknięty za sama nazwę tematu chyba, że nie obchodzi waszego Zarządu jak ludzie postrzegają Wasz klub na moim forum taki temat szybciej by znikł zanim ktoś by udzielił odpowiedzi ale Wasza forum Wasza sprawa co o Was myślą ludzie :)

    Bo w dziale giełda wystarczy brak zdjęcia do usunięcia tematu a tu dywagujemy jak na drodze publicznej palić gumę :)

  2. #22
    Na razie temat posprzatałem, bo zaczynaja się nerwowe przepychanki. Niepotrzebnie :)

    Zdzira 850i - to jest tak samo moje jak i Twoje forum. Nie jestem z żadnym zarządzie i co wiecej - niewiele mam do powiedzenia :)

    Miłego dnia dla wszystkich :papa:
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I
    Sylwek powinien być zamknięty za sama nazwę tematu chyba, że nie obchodzi waszego Zarządu jak ludzie postrzegają Wasz klub na moim forum taki temat szybciej by znikł zanim ktoś by udzielił odpowiedzi ale Wasza forum Wasza sprawa co o Was myślą ludzie :)

    Bo w dziale giełda wystarczy brak zdjęcia do usunięcia tematu a tu dywagujemy jak na drodze publicznej palić gumę :)
    I kolejny raz zgadzam sie z Toba. Kiedys byl juz podobny post w dziale E32 ale autor chyba poszedł po rozum do glowy po odp forumowiczow. A tu niektórzy koledzy podpowiadają jak palić gume 7 w dodatku w automacie i opisane w mojej odp przypadki sa przestrogą ze tego nie należy robic. No ale niektórzy sa jak widać innego zdania.
    -------
    Mój post poprzedni został usunięty. A ponoc to wszystkich forum.

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    ..niektórzy sa jak widać innego zdania.
    Rozwiń proszę myśl kto to sa "niektórzy" albo pisz/cie? konkretnie. "Niektórzy" to jak "ktoś" lub "czyjś" czyli może dotykać osoby postronne. Zupełnie niepotrzebnie

    Powoli męczy mnie poprawienie w stylu: co post
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    rodzinabmw, nie ze**aj się czasem z tego zadęcia ...patrzcie mam "elitarna wersje bmw 7" - a jaka to wersja? popracuj nad składnią... A później zaplombuj sobie przycisk S od skrzyni czy co Ty tam masz...

    Rozumiem że prowadzisz swoją 20-letnią limuzynę rządowa w białych rękawiczkach i garniturze od Armaniego, a w mieście nigdy nie przekraczasz dopuszczalnej prędkości?

    Wstyd się jarać posiadaniem beemki "bo ja mam 7" phi... Czyli że posiadacz e92 może palić gumę bo przez swoją serię jest zaliczany do gnojstwa a wlaściciel e23 w dresie z czterema paskami już jest zbyt dostojny na takie wygłupy. pff...

    Niektórzy najwidoczniej kupują auta za 8tys. zł i pucują od rana do wieczora z nadzieją na podniesienie sobie statusu społecznego, przykre...

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Rock7 . Napisales wszystko co ja chcielem napisac !

  7. #27
    I tym optymistycznym akcentem zróbmy tydzień przerwy w tym temacie bo sporo przepychanek się robi :)


    ................

    Przeszło tydzień ale pamiętam ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    41
    Może Ci nie wyłącza kontroli trakcji? Ale to byś raczej poczuł.
    U mnie niestety nie ma tego systemu i po deszczu wolę puszczać innych kierowców na skrzyżowaniach niż gwałtownie przyspieszać. Zdarzyło się już kilka razy tak że pojechałem 160 km/h..... ale w miejscu...

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar przemo9999
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Skąd
    Kołobrzeg
    Ja pare razy spróbowałem przypalic gume i nie ma problemu daptasz lekko hamulec lewa noga, dajesz gaz prawa, albo dla wprawionych robisz to jedna noga i palisz az miło, tylko szkoda autka, ale czy odrazu skrzynia padnie bez przesady.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców.
    Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
    Czasami aż ciężko ich wyprzedzić...

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    BMW
    ex e38 740iA 94 r ex e38 740iLA 97 r e38 740d Bi-Turbo 2001r
    Skąd
    Ciechocinek
    Witam!!!Czytajac większośc wypowiedzi mam wrażenie ze niektórzy troche sciemniają,98% wypowiadających sie spalenie lekko laczka albo cos w tym stulu uważają za jakas herezje albo coś gorszego.Moim skromnym zdaniem jak ktos ma ochote robić takie rzeczy to jego sprawa,niech nawet jezdzi na dwóch kołach- nikt nie powinien go krytykowac. Fakt faktem ze 7er nie jest autem którym mozna startować np. w Toyo Drift Cup, ale auta tego typu maja swoja moc i to troszke kusi.Jestem posiadaczem 7er od roku i nie powiem bo chyba 3 razy zakreciłem sobie małego bąka:-) i mysle ze nie było to czyms strasznym. Jeden nawet taki wyczyn nakręciłem oto on:

    http://www.youtube.com/watch?v=9cIsMhlxEIs

    na filmiku jest jeszcze z nrmalnymi szybami,teraz mam przyciemnione wszystkie prócz czołowej, pozdrawiam:-)

    ps. dodam jeszcze ze nie pale kapcia na postoju bo to naprawde daje wkosc skrzyni,jak juz to taki bak jak na filmiku, a przepis na to jest taki-blokada skrzyni na 2 lub 3 bieg,fajera na maksa w lewo lub prawo i gaz w podłoge!(tylko uwaga bo opony topnieja w oczach) heh pozdro:-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •