Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wariuje moja bunia

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka

    Wariuje moja bunia

    Panowie proszę was o pomoc moje auto powoli wariuje.Pierwszy problem: zaczęło się od wiania ciepłego powietrza; ale to jeszcze nie było dużym problem bo była zima i nie przeszkadzało. Jednak od niedawna zaczęło coś się pogarszać; nie można wyłączyć nawiewu wiem, że to było na forum, ale to nie koniec problemów. ;( zrobiło się ciepło temperatura zaczęła się robić nie do wytrzymania i teraz najgorsza sprawa zaczęło się od palenia bezpieczników :shock: pierwsze padły zegary i tylne światła potem coś z szyberdachem teraz padła centralka, a dziś bezpiecznik od gazu samochód stoi w garażu jest tak gorący, że śmierdzi jakby się topiły kable. 8/ Poradźcie mi co się z moim furką dzieje może jest ktoś z okolicy wawy kto by chciał do niej zerknąć. :]i jeszcze jedno wiatrak od wentylatora chodzi non stop

  2. #2
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Wygląda na mega-zwarcie... Ja bym sprawdził, czy nagrzewnica nie puściła.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Odłącz akumulator-dla przypomnienia jest pod tylnym siedzeniem i czekaj na pomoc. Najlepiej popros jakiegos elektyka samochodowego niech zerknie. Zabawa samemu moze skonczyc sie tragicznie dla Ciebie i 7.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Jak wyżej - PILNIE odłącz akumulator, może zdemontuj trochę tapicerki i osłon na lini wiązek elektrycznych by znaleźć przepalone kable/styki, ewentulanie może znajdziesz jakąś kałuże w aucie w której "gotuję" się kable.

    No i koniecznie elektryk z prawdziwego zdarzenia z dobrym sprzętem.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    dziś dzwoniłem do kolegi on stwierdził ze ciepłe powietrze może lecieć z powodu cylinderków, cewki nagrzewnicy czy to może być przyczyna.Z tego co na forum wyczytałem miecz jest odpowiedzialny za ciągła prace nawiewu i jeszcze jedno czy w nagrzewnicy jest jakiś płyn klimatyzacja jest nie nabita.Czy to może być przyczyną całego tego problemu


    Edit:
    Staraj się pisać poprawnie, bo oczy bolą od tego "morza" ;)

  6. #6
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez aras232
    dziś dzwoniłem do kolegi on stwierdził ze ciepłe powietrze morze lecieć z powodu cylinderków, cewki nagrzewnicy czy to morze być przyczyna.Z tego co na forum wyczytałem miecz jest odpowiedzialny za ciągła prace nawiewu i jeszcze jedno czy w nagrzewnicy jest jakiś płyn klimatyzacja jest nie nabita.Czy to morze być przyczyną całego tego problemu
    Witka
    co do ciepłego powietrza,siadły Ci elektrozawory ,jest cały temat o tym na forum,użyj funkcji :510: "szukaj" :510: na pewno znajdziesz,co do reszty ,nie nabita klima nie ma na to wpływu.
    W pierwszym poście piszesz o nie działającym centralnym i szybrze ,sprawdź bezpieczniki i instalację pod tylną kanapą
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •