Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: [ zawieszenie] trzeszczenie skrzypienie

  1. #21
    Sprawdźcie jeszcze te skrzypienie na ciepłym silniku czy nie ma dźwięków z tulei wahaczy skośnych część nr 6. Najprościej jest podlać je czyms śliskim lub po prostu wymienić.

    To oprócz tulejki na wąsie drążka środkowego o którym pisałem wcześniej ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  2. #22
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Ja dziś trochę przeglądałem i podejrzewam, że może to poduszki/łożyska na amorach. Zdarzy się, że coś strzeli, chyba sprężyna, więc może to właśnie te łożyska. W sobotę chyba wezmę się za to konkretniej z Wojtkiem740. :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    u mnie ewidentnie słychać z dołu narazie nei mam możliwości żeby wjechać na kanał i żeby ktos kręcił kierownica...wstrzykiwałem po raz 100 olej gdzie sie da i nic...

  4. #24
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Cytat Zamieszczone przez konrad1654
    u mnie ewidentnie słychać z dołu narazie nei mam możliwości żeby wjechać na kanał i żeby ktos kręcił kierownica...wstrzykiwałem po raz 100 olej gdzie sie da i nic...
    I jak tam u Ciebie problem? U mnie narazie rozwiązany. Jedna z końcówek (chyba tak mogę ją nazwać) na drążku kierowniczym. Ta która tylko kręci się wkoło była zapieczona i to ona tak trzeszczała.

    Problem zdiagnozował... Ojciec Wojtka740. I muszę przyznać, że zna się na rzeczy.

    Przy okazji pogadaliśmy z Wojtkiem na temat słynnego już malowania auta Neufa :) No ale to już zupełnie inny temat.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    koledzy tragedia, u mnie tez skrzypi przy skręcie zaczęło wczoraj i już nie mam siły tego słuchać... ale żeby tak głośno??? :) kolego i co zrobiłeś z tą końcówka dało się nasmarować? czy tylko wymiana?
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    tuleja tefolonowa:) o ile sie nie myle, choc ja tez mialem skrzypienie, tylko ze przy okazji padalo mi wspomaganie, okazalo sie ze byly to lozyska mcphersona:/

  7. #27
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko Zobacz posta
    koledzy tragedia, u mnie tez skrzypi przy skręcie zaczęło wczoraj i już nie mam siły tego słuchać... ale żeby tak głośno??? :) kolego i co zrobiłeś z tą końcówka dało się nasmarować? czy tylko wymiana?
    U mnie została tylko rozruszana i nasmarowana i do tej pory wszystko gra :)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz735i Zobacz posta
    Napisał mogewszystko
    koledzy tragedia, u mnie tez skrzypi przy skręcie zaczęło wczoraj i już nie mam siły tego słuchać... ale żeby tak głośno??? kolego i co zrobiłeś z tą końcówka dało się nasmarować? czy tylko wymiana?
    U mnie została tylko rozruszana i nasmarowana i do tej pory wszystko gra

    zamówiłem końcówki TRW, zna ktoś tą firmę? :) jakie opinie? miejmy nadzieje że już nie bedzie skrzypiało (w mokre deszczowe dni nie skrzypi) :)
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko Zobacz posta
    zamówiłem końcówki TRW, zna ktoś tą firmę? :) jakie opinie? miejmy nadzieje że już nie bedzie skrzypiało (w mokre deszczowe dni nie skrzypi) :)
    Jak kupujesz elementy zawieszenia w ASO to obok loga BMW masz napis TRW.
    Zmienialem u siebie w tym tygodniu całe zawieszenie i wszystko miałem jeszcze ori z '99r. Na każdym elemencie "bmw trw".

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    potwierdzam tez wymieniałem zawieche na trw i nie narzekam cena spora ale spokój na dłuższy czas..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •