Od jakiegoś czasu coś skrzypi mi z tyłu w aucie. Z początku myślałem że odgłosy dochodzą z bagażnika lub z tylnej półki. Przejrzałem wszystko i niestety nie znalazłem niczego co mogłoby skrzypieć. Jako że swoją 7er jeżdżę tylko ja, nie miałem nigdy okazji posłuchać jej z zewnątrz do momentu kiedy to moja Żona nie zachciała wjechać sama na podwórko (nie ma prawka i każdy kontakt sam na sam z 7er sprawia Jej wielką radość :) ) No więc gdy wjeżdżała a ja stałem z boku usłyszałem dopiero jak bardzo słychać te skrzypienie. Dochodzi z tylnego prawego koła i słychać je przy najmniejszym poruszeniu auta. Byłem na kanale i chłopaki powiedzieli mi że wyrobiły się jakieś tuleje jakiegoś drążka. Niestety powiedzieli że nigdzie w sklepach tych tulei nie ma i mi nie wymienią. A ja nie mogę już tego skrzypienia znieść i postanowiłem poszukać tego na własną rękę w necie. Problem w tym że nie wiem jak fachowo te tuleje się nazywają. Szukałem na http://www.realoem.com/bmw/ ale nie mogę znaleźć :/ Ma ktoś jakieś pomysły co to za tuleje mogą być? Jak coś mogę zrobić zdjęcie bo pamiętam wizualnie które to były....