Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Panel nawiewu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka

    Panel nawiewu

    Witam panowie mam problem a mianowicie chciałem zmienić panel nawiewu i natrafiłem na problem z mojego panela wychodzą trzy kostki niebieska czarna z dwoma bolcami i ostatnia kostka biała ta kostka jest dopięta do płytki z trzema guzikami od klimy szyby i obiegu zamkniętego panel na jaki chciałem zmienić ma tylko 2 kostki niebieską i czarną tylko że czarna ma już 3 bolce panel siedział w 750il longu

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Wypadało by napisać z którego roku masz 7 i z którego roku jest panel ten od V. O ile mnie pamięć nie myli to z tylu na panelu jest rok produkcji panela. Podejrzewam ze któryś jest z poliftowej 7. Jutro zobacze u siebie jakie mam wtyczki. Mam z 92 roku.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Ale o co chodzi? Popsuł Ci się? Jakie są roczniki tych paneli?
    Wyjaśnij trochę bardziej i dodaj znaki interpunkcyjne bo ciężko się połapać w Twoim poście..

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    rocznik buni 1988 panel z tego samego roku ten co chce wsadzić to BMW750il Long v12 z1992r.
    Link 1
    http://img405.imageshack.us/img405/1463/dsc00074ux.jpg
    tak się przedstawiają kable w moim autku
    link2
    http://img88.imageshack.us/img88/2419/d
    mój panel
    link3
    http://img532.imageshack.us/img532/8742/dsc00079fy.jpg
    tył nowego panela
    link4
    http://img3.imageshack.us/img3/453/dsc00085hvi.jpg
    stary panel
    przyczynę prawdopodobnie znalazłem do niebieskiej kostki dochodzi mi tylko 20 kabelków,a powinno być z tego co patrzyłem w kostce jest 26 wyjść prawdopodobnie 5 z tej 2 kostki powinny dochodzić do niebieskiej kostki

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Ten nowy panel jest z wersji po lifcie. A Ty masz ori przed liftem. Dlatego jest różnica w kablach i wtyczkach. Przód maja identyczny?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    przód ten co miałem wcześniej jest na foto a ten co kupiłem jest inny taki standardowy co jest pewnie w większości bmw.Jest możliwość podpięcia tego panelu po lifcie do mojego auta to pewnie by była kwestia dołączenia kabli do niebieskiej kostki i jednego do czarnej ma ktoś jakiś schemat do niebieskiej kostki lub panela

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez aras232
    przód ten co miałem wcześniej jest na foto a ten co kupiłem jest inny taki standardowy co jest pewnie w większości bmw.Jest możliwość podpięcia tego panelu po lifcie do mojego auta to pewnie by była kwestia dołączenia kabli do niebieskiej kostki i jednego do czarnej ma ktoś jakiś schemat do niebieskiej kostki lub panela
    Jeden link sie nie otwiera. Zapewne jest tam zdjecie Twojego panela. Jesli jest z takimi pokretlami bez tych przycisków to o ile dobrze pamiętam [gdzies na forum juz o tym była mowa] nie da sie podłączyć nowszego panela w miejsce starego. Dobrze poszukaj gdzies juz bylo na ten temat. Poza tym te kable ktore idą do niebieskiej wtyczki gdzies muszą byc podłączone to jakiegos urządzenia w samochodzie. Ty masz Wogole klime w swoim bmw?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    http://img28.imageshack.us/img28/2066/dsc00077jg.jpg
    ten link powinien działać to jest stary panel tak mam klime choć teraz nie działa.Dzięki wielkie więc niepotrzebnie wsadzałem ten nowy panel jak nie da się tego zrobię

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Moim zdaniem nie da sie zamienić paneli. Sam fakt ze kable sie nie zgadzają daje do myślenia i nasuwa jeden wniosek-nic z tego. Ale moge sie mylić.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    Tak na początku pomyślałem że coś może nie działać ale stwierdziłem że nie będzie problemu z podłączeniem tego panela no nic dzięki za odpowiedz wkładam z powrotem stary panel

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •