Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: [ pozostale] Zakup E32

  1. #31
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    To fakt że 3,5 na automacie będzie paliwożerne.Ja mam na biegówce i nie narzekam na spalanie.Nie ma takiej tragedii jak ktoś może myśleć...
    Tak jak wspomniał kolega wyżej.Jak bym kupował to też już większy silnik 750,740 a jeśli nie te dwa to m30b35.Takie jest moje zdanie.

    Dobrym kompromisem był by m60b40

    pozdr

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez xsilver
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I
    w zupełności wystarczy póki nie przejedziesz się 4,0 :)

    A 740 wystarcza dopóki nie przejedziesz się np. 330i :D
    I tak mozna do wyczerpania wszystkich jednostek napędowych w bmw. Ale jak autor postu zaznaczył woli uniknąć automatu wiec wybór jednostek mocno sie ogranicza.
    Wielu sie wypowiedziało na temat i Tobie pozostaje wybór i oby byl trafiony.

  3. #33
    Z00FY
    Gość
    6 Stycznia kupiłem z KIVI w Heidenheim e32 740iA. Początkowo miało być 3.0 w manualu (obawy przed kosztami naprawy skrzyni automatycznej) V8 (z uwagi na nowszą konstrukcję silnika, osiągi, kulturę pracy, harmonie dla ucha no i V to jest to..) a wyszlo 4.0 V8 w automacie. Auto zaskoczyło mnie pozytywnie pod każdym względem. Jeśli chodzi o gaz nie wypowiadam się bo nie ma i nie będzie. Spalanie hmm.. jak na BMW 4.0 i V8 to rewelacja. Miasto KR 16l-18,5l(tu dużo zależy od natężenia ruchu) trasa 10l-11,5l nie jeżdżę emerycko (dane z wlasnych obliczeń.. Komputer pokazuje mniej..). Po paru miesiącach użytkowania stwierdziłem ,że lepij nie mogłem trafić z wyborem motoru i przekladnii. Przy 200km/h jest 3850 obr./min.Zawias tylko na oryginalnych częsciach. Za ciężkie auto na podróbki chińskie które e32 szybko kończy.Blacharka: drzwi klapy i wlewy paliwa często korodują. Moim zdaniem jeśli masz taki budżet na kupno samochodu to celuj w V8 zadbana nie zmęczoną a nie pożałujesz! Mogę powiedzieć na co zwrócić uwagę przy kupnie. pozdro

  4. #34
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Eee tam Xsilver 330i wcale nie jest takie szybkie na manualnej przekładni robi do setki czas lepszy raptem o 0,8s a na automacie pewnie może z 0,3,-05 lepiej a powyżej setki stawiam na remis a powyżej 200 na 740i :)

    To już prędzej 540i 6-gang skłania do przemyśleń jaki to człowiek powolny :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •