Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: [ elektryka] chcę podłączyć niefabryczny wzmacniacz - pomocy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice

    [ elektryka] chcę podłączyć niefabryczny wzmacniacz - pomocy

    mam oryginalne radio kasety /zmieniarka w bagażniku i chce jakoś podłączyć wzmacniacz żeby działał subwoofer , i jak patrzyłem na oryginalny zmachol i na tom ilość kabli to rozkładam ręce

    MOD: Ja rozkładam ręce na widok Twojej troski o język ojczysty.
    bylo:P e32 735 automat e34 525 td automat e36 320i e36 323i automat e38 740i automat e39 528i automat ,
    obecnie e39 520i , e39 520i 400 tys km igła :) e65 730d individual

  2. #2
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    do czego chcesz ten wzmacniacz wykorzystać, jeżeli do ori głośników zamiast fabrycznego wzmacniacza to nie licz na wiele.c jeżeli dodatkowo to ci mogę pomóc bo niedawno przerabiałem ten temat u siebie

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    no ten zmaloch mi po to, żeby mógł podłączyć subwoofer:) a chce się wczepić w oryginalne kable.

    MOD: Co to jest "zmachol" ??
    bylo:P e32 735 automat e34 525 td automat e36 320i e36 323i automat e38 740i automat e39 528i automat ,
    obecnie e39 520i , e39 520i 400 tys km igła :) e65 730d individual

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    zmachol = zmacniacz :) :medit:
    bylo:P e32 735 automat e34 525 td automat e36 320i e36 323i automat e38 740i automat e39 528i automat ,
    obecnie e39 520i , e39 520i 400 tys km igła :) e65 730d individual

  5. #5
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    ma schemat audio do hifi podaj mi email to ci wyślę

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar oizo_pl
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    580
    BMW
    e65 730d indi.
    Skąd
    Gliwice
    o fajnie rozpiska konkretna a powiedz mi mam podłączyć się w sygnał zmocniony
    bylo:P e32 735 automat e34 525 td automat e36 320i e36 323i automat e38 740i automat e39 528i automat ,
    obecnie e39 520i , e39 520i 400 tys km igła :) e65 730d individual

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez sebobass
    ma schemat audio do hifi podaj mi email to ci wyślę
    A skąd wiesz, że kolega nie ma systemu professional? ;)
    Istnieje coś takiego jak WDS online, obawiam się tylko, że autor tematu może nic z niego nie zrozumieć.

    Cytat Zamieszczone przez oizo_pl
    zmacniacz
    Od kilku lat interesuje się car-audio, wcześniej zaczynałem od home-audio i ogólnie akustyki, ale do dzisiaj nie spotkałem z takim elementem w torze audio jak zmacniacz.
    Po pierwsze to wzmacniacz, a nie zmacniacz. Jak sama nazwa wskazuje wzmacnia sygnał.
    Po drugie, jak Ci się nie chce myśleć, to proponowałbym zainstalowanie najnowszej opery + słownik, ew. skorzystanie z firefoksa. Dodatkowo jeśli mogę, to prosiłbym o stosowanie znaków interpunkcyjnych we właściwych miejscach, ponieważ tego bełkotu nie da się czytać.

    Kolejna kwestia. Nie masz podstaw związanych z elektryką i elektroniką(pomijam już brak znajomości polskiej pisowni), a chcesz się zabierać za montaż dodatkowego sprzętu car-audio. Może lepiej będzie jak to oddasz komuś bardziej zorientowanemu w temacie, mniejsze ryzyko uszkodzenia czegokolwiek, włącznie ze zrobieniem sobie krzywdy.
    Tym bardziej, że w Gliwicach masz jednego z najlepszych specjalistów w tej branży. Mowa o właścicielu sklepu Audiomaniak na ul. Zimnej wody 1
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez oizo_pl
    no ten zmaloch mi po to, żeby mógł podłączyć subwoofer:) a chce się wczepić w oryginalne kable.

    MOD: Co to jest "zmachol" ??

    sylwekk ,Ty się na śląskim języku ojczystym nie znasz ;D :hah:

  9. #9
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    Cytat Zamieszczone przez sebobass
    ma schemat audio do hifi podaj mi email to ci wyślę
    A skąd wiesz, że kolega nie ma systemu professional? ;)
    Istnieje coś takiego jak WDS online, obawiam się tylko, że autor tematu może nic z niego nie zrozumieć.

    Cytat Zamieszczone przez oizo_pl
    zmacniacz
    Od kilku lat interesuje się car-audio, wcześniej zaczynałem od home-audio i ogólnie akustyki, ale do dzisiaj nie spotkałem z takim elementem w torze audio jak zmacniacz.
    Po pierwsze to wzmacniacz, a nie zmacniacz. Jak sama nazwa wskazuje wzmacnia sygnał.
    Po drugie, jak Ci się nie chce myśleć, to proponowałbym zainstalowanie najnowszej opery + słownik, ew. skorzystanie z firefoksa. Dodatkowo jeśli mogę, to prosiłbym o stosowanie znaków interpunkcyjnych we właściwych miejscach, ponieważ tego bełkotu nie da się czytać.

    Kolejna kwestia. Nie masz podstaw związanych z elektryką i elektroniką(pomijam już brak znajomości polskiej pisowni), a chcesz się zabierać za montaż dodatkowego sprzętu car-audio. Może lepiej będzie jak to oddasz komuś bardziej zorientowanemu w temacie, mniejsze ryzyko uszkodzenia czegokolwiek, włącznie ze zrobieniem sobie krzywdy.
    Tym bardziej, że w Gliwicach masz jednego z najlepszych specjalistów w tej branży. Mowa o właścicielu sklepu Audiomaniak na ul. Zimnej wody 1

    cursor ,normalnie się czepiasz no weż ... :)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    25
    BMW
    728, 340i
    Skąd
    Kraków
    Jak chłopak chce to niech robi jego auto jak zepsuje to będzie sie nad sobą użalał.
    To tak nie wiem czy w kości bmw ori. jest kabel niebieski do anteny jesli tak to musisz sobie go przeciągnąć do wzmacniacza i dać na wzbudzenie później + i - z aku sygnał z radia i powinno działać
    Lub jak to nie którzy robią możesz podpiąć wzbudzenie pod lampy postojowe np bo jest trochę łatwiej :D ale to już taki akcent humorystyczny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •