Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: [elektryka] fotele manual na elektryczne

  1. #11
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    pod fotelikiem jest czarna puszka w tym tkwi sekret no i magiczne guziczki z boku

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar Stvstifler
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    95
    BMW
    E32 750iA
    Skąd
    wro
    Panowie musze przyznać że trafiła mi sie nie lada okazja bo fotele kubełkowe, czarna skóra, full elektryka nawet elektryka tych podnóżków, podgrzewanie i pamięci ustawień, gratka dla konesera wymagająca drobnej renowacji skórarza hehe ;) No i mam rozumieć że tak jak piszecie kości do elektryki znajdują się bezpośrednio pod fotelami ?

  3. #13
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez Stvstifler
    Panowie musze przyznać że trafiła mi sie nie lada okazja bo fotele kubełkowe, czarna skóra, full elektryka nawet elektryka tych podnóżków, podgrzewanie i pamięci ustawień, gratka dla konesera wymagająca drobnej renowacji skórarza hehe ;) No i mam rozumieć że tak jak piszecie kości do elektryki znajdują się bezpośrednio pod fotelami ?
    Witka
    Kostki masz przykryte tapicerką pod fotelami
    Przy demontażu siedzeń uważaj na linki regulacji wysokości pasów :)
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  4. #14
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    ewidentnie tak najlepiej zanim jeszcze odkręcisz fotel, zanurkuj pod siedzenie z tyłu i odepnij linkę po lewej stronie jest podpięta
    pamiętaj o tym bo inaczej ułamiesz taki plastik z rolką
    a te fotele to naprawdę nie lada gratka a zdradzisz nam jaka ich cena i jakieś fotki może?

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar Stvstifler
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    95
    BMW
    E32 750iA
    Skąd
    wro
    Zdjęć nie mam niestety ale postaram sie dzisiaj lub jutro zrobić :) Dałem 1500 za całe E32 bynajmniej nie nadaje sie do niczego innego jak rozbiórka i demontażu kilku przydatnych części bo silnik jest że tak powiem wykończony tak samo jak i blacharka oraz większość innych elementów :) Fotele nie są w jakimś super stanie ale warte uwagi szczególnie że to raczej rzadko spotykany rodzaj.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar Stvstifler
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    95
    BMW
    E32 750iA
    Skąd
    wro
    Jak ktoś jest z Wrocławia i potrzebuje jakieś graty do E32 to oddam za free albo za przysłowiową flaszke - to tak przy okazji, bo ja kupilem to auto w sumie tylko dla foteli a jest to E32 3.0 R6 na naprawde full opcji.

    ----

    Acha i jeszcze mam pytanie odnośnie tych foteli bo jutro bede montował, czy na 100% mimo ze mam manualne powinienem miec instalacje pod elektryczne czy tez istnieje szansa ze jej nie mam ? Moje auto z 91 roku i to z ktorego przekladam tez 91 rok, oba z tym samym motorem M30B30

    pozdrawiam :)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    i jeszcze ja chciałem się zapytać czy w 88r będą kostki 730i i jeszcze jedno czy pasują fotele od 750il longu pełna elektryka

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Stvstifler
    Jak ktoś jest z Wrocławia i potrzebuje jakieś graty do E32 to oddam za free albo za przysłowiową flaszke - to tak przy okazji, bo ja kupilem to auto w sumie tylko dla foteli a jest to E32 3.0 R6 na naprawde full opcji.

    ----

    Acha i jeszcze mam pytanie odnośnie tych foteli bo jutro bede montował, czy na 100% mimo ze mam manualne powinienem miec instalacje pod elektryczne czy tez istnieje szansa ze jej nie mam ? Moje auto z 91 roku i to z ktorego przekladam tez 91 rok, oba z tym samym motorem M30B30

    pozdrawiam :)
    powinny byc wiązki - mialem e34 i jak dokladalem bajerki (manual ->elektrykasz szyby, fikoły) to wsio było ..

    powiedz mi co tam posiadasz z tej dawczyni organów :) bardzo chętnie przyjąłbym mechanikę jakąś - wahacze? drążek środkowy? klosz lampki przy drzwiach kierowcy, drewienko (musi miec pasek frezowany) od strony pasazera front, klosze lamp przednich? :) jaki kolorek jest beemki ?:) na pewno sie dogadamy bo mam tez troche stuff'u do bmw (chociazby alufelgi z oponkami 17", 16")

    pozdroo

  9. #19
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez aras232
    i jeszcze ja chciałem się zapytać czy w 88r będą kostki 730i i jeszcze jedno czy pasują fotele od 750il longu pełna elektryka
    Przednie tak,tylne raczej trzeba pociągnąć kabelki o ile są w prądach..Tylko tylne boczki nie spasują rzecz jasna do Twojego wózka z wersji L

    U mnie przynajmniej w 735 były kostki i nic nie przerabiałem.Fikoły zakładałem od 4lata młodszej e32(wcześniej nie mialem skóry i el)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    dzięki wielkie tak tylne tez są w elektryce boczki to wiedziałem tylko ta tylna kanapa mnie zastanawiała

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •