Tamte lampy to już przeszłość:D Z ważniejszych zmian jakie zaszły zawias hamann motosport, zmiana z chrom- na shadowline no i poprawa audio w te lato nadszedł czas na zmianę felg na ładniejsze :) niestety po zmianie na 19" auto podniosło się trochę,ale z czasem to zniweluję:D
Zasady na forum