Zamieszczone przez szczurek osobiście za jaja bym wieszał bo pewnie oślepiają wszystkich Nie musisz się obawiać, jeśli działają tak samo jak ich bliźniaczki z E39 to na bank nie oślepiają... One poprostu tak słabo świecą, że nie mają prawa zrobić komukolwiek krzywdę :D ~wysłane poprzez Tapatalk
Zasady na forum