Cytat Zamieszczone przez phdream
Cytat Zamieszczone przez hrabia81
witam. cuz to za lampy przednie? :shock:
ale o co ci chodzi ze syf czy ciekawe??Takie juz byly i na razie nie bede zmienial.Lampy przywiezione z USA.Pozdr
Kolego te tajwany były już obrobione bo Dedek ma coś w tym stylu u siebie ;D nikt ci ich narazie nie krytykuje ale swoje zdanie na ich temat każdy już wyraził ;) więc się nie obrażaj bo nie ma o co to forum po to właśnie jest aby wyrazić swoją opinię i później jej bronic i tyle... ;)