Kolego te tajwany były już obrobione bo Dedek ma coś w tym stylu u siebie ;D nikt ci ich narazie nie krytykuje ale swoje zdanie na ich temat każdy już wyraził ;) więc się nie obrażaj bo nie ma o co to forum po to właśnie jest aby wyrazić swoją opinię i później jej bronic i tyle... ;)Zamieszczone przez phdream




Odpowiedz z cytatem