Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: MK4 czytające tylko CD

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    Skoro już mowa o laserach, to mam pytanie.

    Kupiłem okazyjnie MK4 wywalające CD error. Znalazłem gościa, który naprawia takie rzeczy. Wcześniej widziałem gdzieś same mechanizmy, więc myślałem, że wymieni mi na nowy. Owszem wymienił, z tym, że na inny (czyt. używany) DVD, który czyta tylko CD. Facet twierdził, że wymiana na nowy DVD kosztuje ponad 200 funtów, więc on uruchamia tylko CD. Wszystko pozostałe jest OK, tzn. soft, menu, czytanie map, widok z perspektywy, night mode, itd. Tylko mapy muszę mieć na CD.

    Myślicie, że jest jeszcze możliwość wskrzeszenia napędu do czytania również DVD?
    już tylko wspomnienie :(

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    pewnie tak ;D ;D ;D :x :x :medit: :medit:
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    207
    BMW
    Było: 740iL / Jest: Chrysler 300C
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    pewnie tak ;D ;D ;D :x :x :medit: :medit:
    A ten podtekst to co ma znaczyć :D :D :D znaczy, że mogę spać spokojnie, bo mi to zrobisz :] :] :]
    już tylko wspomnienie :(

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Tomek jaki podtekst....buhahahahhaah ;D ;D ;D ;D ;D ;D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •