Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Dyskusja o CarAudio jarimir'a

  1. #1
    Powiem Ci piekna sprawa to co zrobiles i napisales i wkladasz do auta ..

    Ale jednak ..

    W zyciu bym nie zrobil czegos takiego :

    xc




  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi otworami. przeciez to nie jest sciana grodziowa, czy moze drzwi czy jakis inny element ktory wplywa na bezpieczenstwo czy nawet wizualnie. Otwory sa wyciete nie na cala polke i gdybym nie pokazal zdiecia to nigdy bys nie wiedzial ze sa tam otwory bo od gory idzie polka ktora zakrywa wszystko a od dolu bedzie obity material , wiec nikt tego nie zobaczy. Wiesz troche szkoda ladowac pare kola w sprzet i miec slaby efekt bo jedna blacha blokuje.I nie chodzi mi tu o jakies cisnienia ale o dobra dynamike basu w srodku. Wiesz gdybym zalozyl spoiler jak plug sniezny, czy moze szyby farba pomalowal albo felgi na kolorowo to moglbys tak powiedziec ale to nie bardzo wiem o co chodzi. Przeciez jest tez np otwor na narty w srodku i ja mam np cala blache jeszcze nie wybita to co jak bym ja wybil to tez bys mowil ze to niedobre rozwiazanie. Prawdziwi maniacy car audio to ida na maxa nie mowiac o przerobkach ale kupuja konkretne modele aut ktore sa dobre do naglosnienia a u mnie dwa otwory po ok 30cmx15cm :D
    Dzis sporo obilem bagaznika wiec niedlugo dam foty jak wyglada czarny bagaznik bo nie wiem czy wszystkie wychodzily z siwym srodkiem
    Pozdrawiam
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    a jak otworzysz szyberdach(jeśli masz) to zobacz co się będzie działo... w e34 zachodziło dziwne zjawisko falowania ciśnienia w kabinie... nie dało się jechać 100km/h... jazda z tym powodowała ból głowy... :) ale efekt bass był niemiłosierny... to fakt... :D :D

    w e38 faktycznie te otwory trochę mi nie pasują, poza tym świetna robota...

    Pozdrawiam :x

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Co do tego szyberdachu to troche nierozumiem. Czy chodzi ci o to ze sie oslabil material bo jesli tak to nie ma co porownywac 20 razy wiekszej powierzchni dachu od malych otworow, czy chodzilo ci ze bedzie mnie na zewnatrz slychac bo to rowniez mnie nie dotyczy, nie naleze do tego typu ludzi( nie po to ladowalem pare ladnych stowek w wygluszenie) Wycieta zostala blacha bo chcialem zeby bas lepiej dostawal sie do srodka i nie zamulal i nie bylo tylko dudnienia.
    Co do szyby to nie ma najmniejszego problemu. Wczesniejsze auto to combi z nastawieniem na db drag i znajdowal sie tam jeden glosnik wielkosci 18cali ktory siedzial w skrzyni 200litrowej z portem br skierowanym wszystko ku szybie bo tylko tak to sie miescilo i nie bylo zadnych szkod. A sprzet tam mial moc ok 2500w rms -2800w rms a tu zalednie bedzie 1200w rms i w dodatku w skrzyni zamknietej.
    Calosc chcialem skonczyc na zlot do Niemiec na ktory sie wybieralem ale okazuje sie ze nie bedzie mnie na nim bo musze leciec do Polski w tym okresie i mam juz bilety wiec na 100% mnie nie bedzie. Ale moze na innym zlocie pokaze swoje auto i dam do odsluchow. Powiem jedno tak jak graja te Focale w drzwiach ciete na 70Hz to nie trzeba w sumie zadnego suba dla mniej wymagajacych bo potrafia naprawde mocno kopnoc.Po zamontowaniu subow w bagazniku ciete beda na ok 80-90Hz woofery w drzwiach a niskie pasmo pociagna suby w bagazniku.
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    wszystko ladnie pieknie ale przydaloby sie pochowac lub zamaskowac kable od wzmakow...z kablami na wierzchu to tak troche wyglada jakby niedokonczona robota :D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Tu klania sie niedokladne czytanie. Na samym koncu jest napisane ze na calosc przyjdzie teraz docieta plyta ktora widac bylo wczesniej na zdieciach a w niej bedzie pleksa na caly wzmacniacz US Ampsa i dwa wiatraczi. Tego okablowania nikt nie bedzie widzial ale nieraz na zawodach sedzia lubi sobie obejrzec wiec zrobilem juz na cacy czyli katy ,co 15cm zaciski no i tak zeby sie nigdzie nie przeciana zasilajacy z sygnalowym i glosnikowym przewodem. Niedlugo zapodam nowe foty ale musze najpierw zdobyc frez zeby zrobic wplycie wpust zeby pleksa byla rowno z plyta.
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    aaaa to pogratulowac i czekac na foty :)
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #8
    Pelen szacunek dla Twojej pracy. Osobiscie strasznie nie lubie sknoconych wozow przez pseudo-audiotuningowcow, ale TAKA przerobka robi swietne wrazenie - pelen profesjonalizm. Moze wyslij swoje CV i te prezentacje do Monachium, a przyjma Cie do pracy ;) Powodzenia i wytrwalosci!!

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Dla mnie to co zrobiłeś to kosmos - jakbym to sam miał robić to musiałbym wziąść z rok urlopu ..... a i tak nie wiem czy by mi sie udało :) GRATULACJE... Jak będę w Londynie to nawet jak byś sobie nie życzył to i tak wpadne posłuchać :)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    dla mnie pelen kozak :D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •