Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Dołożenie wejścia AUX w radiu

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez sebobass
    chciał bym powrócić do tematu. Wykonałem wszystko według powyższego opisu i podpiąłem telefon. Efekt jest nieciekawy, mianowicie słychać duże zniekształcenia dźwięku, na telefonie przyciszam na 1/3,m jest trochę lepiej ale i tak dźwięk nie jest czysty. Co może być przyczyną, czy mogłem coś źle zrobić?

    Ja też zrobiłem wszystko jak trzeba i u mnie nic dosłownie nie słychać więc dalej pozostaje mi kaseta adapter :(

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez stachu0505
    Cytat Zamieszczone przez sebobass
    chciał bym powrócić do tematu. Wykonałem wszystko według powyższego opisu i podpiąłem telefon. Efekt jest nieciekawy, mianowicie słychać duże zniekształcenia dźwięku, na telefonie przyciszam na 1/3,m jest trochę lepiej ale i tak dźwięk nie jest czysty. Co może być przyczyną, czy mogłem coś źle zrobić?

    Ja też zrobiłem wszystko jak trzeba i u mnie nic dosłownie nie słychać więc dalej pozostaje mi kaseta adapter :(
    Koledzy ja zrobiłem to samo i u mnie śmiga wyśmienicie! czysty dźwięk stereo.
    Może kabelek macie złej jakości? jak kupiłem w elektronicznym kabelek jack----jack stereo i odciąłem jeden koniec. Trzeba też uważać przy lutowaniu bo są małe odstępy miedzy pinami... w pewnym momencie myślałem że nie dam rady i zaniosę to elektronika żeby przylutował. Powodzonka
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    130
    BMW
    740i
    Skąd
    czechowice dziedzice
    witam Panowie, mam takie oto radio http://www.maxbimmer.pl/album.php?al...tachmentid=121 i chciałbym dołożyć sobie wejśćie aux zamiast fal am czy jest to mozliwe? bo wszycsy raczej przerabiaja kaseciaki a ja mam cd.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko
    Cytat Zamieszczone przez stachu0505
    Cytat Zamieszczone przez sebobass
    chciał bym powrócić do tematu. Wykonałem wszystko według powyższego opisu i podpiąłem telefon. Efekt jest nieciekawy, mianowicie słychać duże zniekształcenia dźwięku, na telefonie przyciszam na 1/3,m jest trochę lepiej ale i tak dźwięk nie jest czysty. Co może być przyczyną, czy mogłem coś źle zrobić?

    Ja też zrobiłem wszystko jak trzeba i u mnie nic dosłownie nie słychać więc dalej pozostaje mi kaseta adapter :(
    Koledzy ja zrobiłem to samo i u mnie śmiga wyśmienicie! czysty dźwięk stereo.
    Może kabelek macie złej jakości? jak kupiłem w elektronicznym kabelek jack----jack stereo i odciąłem jeden koniec. Trzeba też uważać przy lutowaniu bo są małe odstępy miedzy pinami... w pewnym momencie myślałem że nie dam rady i zaniosę to elektronika żeby przylutował. Powodzonka
    Kolego a możesz powiedzieć dokładnie jak to przylutowałeś?? Z tego co wiem w tym kabelku jack są dwa cieńsze czy je oba trzeba połączyć i przylutować do jednego pinu?? I czy szukałeś jeszcze jakiejś masy albo czegoś z góry dzięki za odpowiedź.

  5. #25
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    kolego stachu0505 otwierałeś radio??

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez sebobass
    kolego stachu0505 otwierałeś radio??
    Tak otwierałem i wydaje mi się że wszystko przylutowałem jak trzeba.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    130
    BMW
    740i
    Skąd
    czechowice dziedzice
    panowie moze ktoś ma ten schemat wesług którego trzeba lutować?bo link z artykułem mi nie działa:/

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    241
    BMW
    e32 M60B30
    Skąd
    Myszków
    T teraz ja dorwałem radio i chciałbym mieć AUXa (najlepiej na tape).
    Jako że przejrzałem wszystkie wątki z aux i nie znalazłem odpowiedzi będę pytać w tym.

    Moje radio różni się trochę od tych przedstawionych.








    Wydaje mi się że trzeba się wpiąć do mniejszego scalaka na zdj nr 2.
    Jeśli tak to proszę o pomoc w jakie piny? Jego oznaczenia to ha12161fp a schematy są na stronie :
    http://pdf.elenota.pl/pdf/Hitachi/e207036_ha12141nt.pdf

    Jeśli nie to gdzie się wpiąć żeby było dobrze?

    Pozdrawiam

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    dzis sie biore za probe zrobienia takiego wyjscia u mnie, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    241
    BMW
    e32 M60B30
    Skąd
    Myszków
    Chciałbym podziękować koledze Mirek za pomoc w zrobieniu AUXa w radiu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •