Witam. Proste, że e38. Znajomy ma e39 i wygląda to jak kaczka

Pozatym jak kupisz e39 to będziesz żałował, że nie kupiłeś e38. Każda 7mka wyprzedzająca Cię będzie przyprawiała Cię do bólu, wkoncu piątke sprzedasz i itak kupisz e38.
Z kolei jak kupisz e38 to będziesz się cieszył, że nie kupiłeś e39