Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: [ pozostale] ori hak e32

  1. #1
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20

    [ pozostale] ori hak e32

    planuje zakup takoweo haku od kolegi z forum jednak żeby mieć pewnośc ze wszystko będzie odrazu poradzcie
    1 czy do ori haku w e32 jest jakiś sterownik czy cuś gdzieś coś mi się obiło że coś jest
    2 czy jest jakas belka poprzeczna jak to bywa w nieseryjnych hakach

  2. #2
    Hak podczepiany jest do gniazda przykręconego do dołożonej belki. Nie jest wymagany dodatkowy sterownik.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Pamiętaj też o zamontowaniu dodatkowych migaczy na błotnikach,w przeciwnym razie nie dostaniesz wpisu w dowód rejestracyjny.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  4. #4
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Pamiętaj też o zamontowaniu dodatkowych migaczy na błotnikach,w przeciwnym razie nie dostaniesz wpisu w dowód rejestracyjny.
    Nie widziałem żadnych dodatkowych kierunków w e32 z fabrycznym hakiem.. Kierunku muszą być, ale na przyczepce.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Nie widziałem żadnych dodatkowych kierunków w e32 z fabrycznym hakiem.. Kierunku muszą być, ale na przyczepce.
    Polskie prawo wymaga bocznych migaczy przy zamontowanym haku (jeśli chcesz go używać - czytaj: mieć wbity w dowód). W ASO są do kupienia kierunki (takie same są dla e34) na błotniki, wraz z instrukcją piłowania otworów. Kable do podłączenia czekają.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Pamiętaj też o zamontowaniu dodatkowych migaczy na błotnikach,w przeciwnym razie nie dostaniesz wpisu w dowód rejestracyjny.
    Nie widziałem żadnych dodatkowych kierunków w e32 z fabrycznym hakiem.. Kierunku muszą być, ale na przyczepce.
    W myśl obowiązujących przepisów migacze boczne na błotnikach czy lusterkach są obowiązkowe gdy chcemy zamontować i wbić hak w dowód,15 czy 20 lat temu były inne przepisy,zresztą kto ma orginalny hak a nie ma migaczy bocznych nie ma też pieczątki w dowodzie :),przerabiałem temat kilka miesięcy temu....też mam fabryczny hak.Dodam,że nie tylko z e34 w e30 touring czy e36 jest ten sam wzór migaczy :)
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Dodam,że nie tylko z e34 w e30 touring czy e36 jest ten sam wzór migaczy :)
    Bardzo prawdopodobne, bo te auta były produkowane w tym samym okresie. Ja to przerabiałem w moim starym e34, stąd taka informacja. ;)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    co by nie było hak będzie ode mnie bo mam oryginalny hak do niczego nie potrzebny i o ile zdjęcie haka i jego zaczepu na belce nie jest problemem to do ściągnięcia belki jest potrzebne zdjęcie zderzaka co mnie martwi bo nie lubię kombinować przy aucie i pytanie w jaki sposób jest zamontowana belka do auta??

  9. #9
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Zdzira 850I, z tego co ludzi piszą to chyba jednak trzeba będzie zdjąć ten zderzak

    marek1132,ale po kiego grzyba te kierunki? ktoś to wgl sprawdzi?
    powiedz mi jeszcze w jaki sposób uzyskać wpis w dowód? gdzie się udać?

  10. #10
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Macie zdjęcia podglądowe tych migaczy co idą w błotnik ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •