Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Pytanie do siódemkowiczów z Uk?

  1. #11
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Auto potrzebne jest mi na części, czy w ogóle muszę przerejestrowywać na siebie?
    w takim wypadku , podczas zakupu , prosisz sprzedającego o to by odesłał stary dowód rejestracyjny , z potwierdzeniem tego że samochód został Exportowany z kraju (z tego co wiem, to prywatne osoby trochę się tego boja i nie chętnie to praktykują) ale jeżeli samochód jest w komisie to nie będziesz miał z tym problemu , poprostu powiedz że zabierasz samochód do PL, oni już wiedzą co z dowodem zrobić.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez FuBu
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Auto potrzebne jest mi na części, czy w ogóle muszę przerejestrowywać na siebie?
    w takim wypadku , podczas zakupu , prosisz sprzedającego o to by odesłał stary dowód rejestracyjny , z potwierdzeniem tego że samochód został Exportowany z kraju (z tego co wiem, to prywatne osoby trochę się tego boja i nie chętnie to praktykują) ale jeżeli samochód jest w komisie to nie będziesz miał z tym problemu , poprostu powiedz że zabierasz samochód do PL, oni już wiedzą co z dowodem zrobić.
    Dzięki za konkretną odpowiedź, auto jest od prywatnej osoby, ale gość jest raczej konkretny gdy z nim rozmawiałem więc myślę że nie będzie robił problemu ?
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #13
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    myślę że nie będzie robił problemu ?
    Najlepiej powiedz mu odrazu , że samochód "idzie" na export , co prawda z tym nie wiążą się żadne problemy dla sprzedającego bądź też kupującego , ale prywatne osoby nie mają z tym stycznosci, tzn przeciętny Anglik , nie wie że tak można zrobić by wyrejestrować samochód który sprzedał na export :)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez FuBu
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    myślę że nie będzie robił problemu ?
    Najlepiej powiedz mu odrazu , że samochód "idzie" na export , co prawda z tym nie wiążą się żadne problemy dla sprzedającego bądź też kupującego , ale prywatne osoby nie mają z tym stycznosci, tzn przeciętny Anglik , nie wie że tak można zrobić by wyrejestrować samochód który sprzedał na export :)
    Gość wie że biorę auto do Polski. Pytanie tylko czy dostanę jakiś papier - dowód rejestracyjny na to auto?
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  5. #15
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    no to w takim razie , nie zapomnij tylko o Taxie, MOT oraz ubezpieczeniu , pamiętaj że w UK na autostradach są kamery skanujące numery a po numerach rejestracyjnych auta policja odrazu wie czy posiadasz owe dokumenty czy też nie.

  6. #16
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Odświeżam trochę temat. Mam pytanie, czy ktoś z wysp mieszka gdzieś niedaleko tej 7 http://cgi.ebay.co.uk/BMW740I-V8-STU...#ht_677wt_1138 ?

    Po małej negocjacji ceny jestem na nią zdecydowany, tylko ta odległość trochę przeszkadza. Jeżeli ktoś byłby w stanie ją pooglądać i ewentualnie pomóc w zakupie to proszę dać znać :)

  7. #17
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Odświeżam trochę temat. Mam pytanie, czy ktoś z wysp mieszka gdzieś niedaleko tej 7 http://cgi.ebay.co.uk/BMW740I-V8-STU...#ht_677wt_1138 ?

    Po małej negocjacji ceny jestem na nią zdecydowany, tylko ta odległość trochę przeszkadza. Jeżeli ktoś byłby w stanie ją pooglądać i ewentualnie pomóc w zakupie to proszę dać znać :)
    Ja niestety mieszkam jakies 260 km od Scarborough, z tego co kojarzę to nie mamy forumowiczów z tego rejonu Angli ... ale jeżeli cos ... chętnie pomogę ;)

    P.S

    Ładne E32 ;), pewnie na dawcę idzie ?

  8. #18
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Ma iść na dawcę, ale jak na razie ciężko z zakupem tego. Zawsze tak mam że jak się trafi ładna sztuka to nie ma jak jej kupić. Chciałem ją wrzucić na tira i niech jedzie do PL..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •