Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [ elektryka] ciekawostka BREMSLI. ELEKTRIK

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice

    [ elektryka] ciekawostka BREMSLI. ELEKTRIK

    Słuchajcie, może komuś się to przyda - od dłuższego czasu męczył mnie komunikat komputra BREMSLI. ELEKTRIK (światła hamowania ofc działały). Nic strasznego , nawet się do tego komunikatu już przyzwyczajałem. Przedwczoraj przepaliła mi się przednia żarówka od przednich świateł mijania, szybka wymiana i zaskoczenie komunikat zniknął. Nie wiem czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie i jak obwód świateł mijania(przód) jest połącznony z hamulcami ale uśmiałem się co niemiara. :D :D :D

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław

    Re: ciekawostka BREMSLI. ELEKTRIK

    Cytat Zamieszczone przez Przemik
    Słuchajcie, może komuś się to przyda - od dłuższego czasu męczył mnie komunikat komputra BREMSLI. ELEKTRIK (światła hamowania ofc działały). Nic strasznego , nawet się do tego komunikatu już przyzwyczajałem. Przedwczoraj przepaliła mi się przednia żarówka od przednich świateł mijania, szybka wymiana i zaskoczenie komunikat zniknął. Nie wiem czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie i jak obwód świateł mijania(przód) jest połącznony z hamulcami ale uśmiałem się co niemiara. :D :D :D
    a nie wyskoczyły Ci ze styków wtyczki od świateł tylnych? Ja tak miałem kiedyś i miałem taki komunikat.


    Pozdrawiam

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Podobny przypadek w moim e32 był spowodowany przez moduł świateł. Moduł ten często był wadliwy, od początku produkcji e32 aż do roku '92 kiedy został zmieniony.
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    no właśnie do tylnych świateł nawet się nie dotykałem, zmieniłem tylko żarówkę w przednim lewym reflektorze, a komunikat wyskakiwał zawsze przy 1szym większym hamowaniu, incredible!

  5. #5
    Tak - kłopot z LM lub switchem pod pedałem :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •