Witam,

w sumie nie chcialem opisywac co i jak jest u mnie w dziale "przedstaw sie", tylko zaczne nowy temat tutaj.
Wiec dla zainteresowanych:
oryginalnie mialem tylko radio business i uchwyt na pieniazki hehehe. Potem nadszedl czas nawigacji z pocketpc, ale jakos to bylo rozwiazanie przejsciowe.
No i pewnego dnia pewien pijany kierowca stuknal mi moje baby na parkingu i tym sposobem fundal mi nawigacje.....
W zestaw weszlo:
16:9 Ekran, tuner radia BM54 prof, MK4, cyfrowy tuner tv wraz z kablem. Kabelek do czujnikow kol oraz wsteczny (abs) zrobilem sobie sam. Do tego doszla zmieniarka DVD, chlopak u nas potarfi zmotowac interfejs, by mozna bylo go obsluzyc z kierownicy, ale poki co jest pilot.
Sygnal obrazu podlaczylem pod wejscie kamery cofania po to, by zawsze miec obraz wlaczany przelacznikiem podczas jazdy. Natomiast dzwiek stereo podlaczylem do wejscia audio in w tunerze radiowym.
Pod wejscie AV podlaczylem kamerke cofania, wmontowana w zderzak na srodku (widac na fotce).
W miesce worka na narty wlozyzem free air subwoower. Sygnal wzialem z wyjscia na glosniki za pomoca HI-LOW interfejsa do wzmacniacza.
Tylnie glosniki zmienilem na markowe, przednie zostawilem z powodu telefonu (to sa glosniki z podwojnymi zwojami, nie wiem czy dobrze to napisalem).
Obmyslame tez Car Pc, ale jest to niewygodne w obsludze, drogie, potrzebuje miejsca....wiec nie dla mnie.

Jezeli sa pytania...to pytac.

Panel z klimatronika tez wyrzucilem, bo mial blad w pixelach. Nowy panel bez koleczek wsadzic, zrobic reset i sprawdzic dzialanie (moze sie zdarzyc, ze klima nie ruszy). Ewentualnie na servisie zakodowac. U mnie odpalilo na poczatku bez klimy pozniej z klima. Wg. servisu BMW mialo to nigdy nie dzialac hahahaha.

Pozdro

Greg