Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Jakie klocki i tarcze do e65 ?

  1. #21
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    321
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław

    Post

    Najlepszy zestaw będzie taki, który się nie pognie ;) A tak poważnie to wątek o hamulcach jest duuużo dłuższy niż olejowy więc o czymś to świadczy - że racja jest jak dupa, każdy ma swoją ;) Co byś nie wybrał to na forum zawsze się znajdzie ktoś kto pogiął taki komplet. Nawet OEM :) Także bierz takie gdzie mechanik ma najlepsze układy z hurtownią/producentem, że zwrócą zestaw jak się okaże trefny.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2021
    Posty
    19
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Krosno
    Ja założyłem 2 lata temu na tył Mikode GT, tą nacinana i nawiercaną plus klocki Mikoda (producent inny ale dedykowane do tych tarcz). I przez 2 lata nie było najmniejszych problemów. Jak przód będzie do wymiany, z całym przekonaniem również kupie Mikode GT... - PS. nie zdarzyło mi się hamować na autostradzie z 200kmh do zera... wiec nie wiem czy by się powyginały, ale z rozmowy z konsultantem tej firmy dowiedziałem się że przed etapem nawiercania i nacinania są dodatkowo sprawdzane by wyeliminować bicia.

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    U mnie Zimmermann Sport zwichrował po 4.000km. Do tego bardzo słabo hamował i zostawił na piaście farbę, którą przy każdym demontażu tarczy trzeba było czyścić, bo wywoływało bicie.

    Textar padł też, chociaż same tarcze o niebo lepsze od Zimmermann.

    Oryginał zrobił dopiero robotę i dał radę do sprzedaży. W międzyczasie zwichrował Zimmermann na tyle.

    Teraz w innych dwóch autach zanotowałem TRW i jak do tej pory działa bez zarzutu.

    Na próbę kupiłem klocki EBC. Pierdzą trochę, także średnio. Nie brudzą za to tak felgi, jak Zimmermann, który klocki akurat robi całkiem niezłe.
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 02-04-2021 o 16:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •