Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [ elektryka] Problem z oświetleniem

  1. #1
    Z00FY
    Gość

    [ elektryka] Problem z oświetleniem

    Zainstalowałem niedawno Xenony 8000K. Przetwornice zarowki założone poprawnie wg schematu zresztą- bez przecinania jakichkolwiek kabli sztukowania, wszystko pasowało bez kombinacji na kości(wtyki). Od tego momentu nie zawsze chcą się włączać lub zapala się tylko jedna i wtedy trzeba gasić auto przekręcać kluczyk na pozycję 2 wlączać światła i dopiero odpalać auto. Czasami zapalą się bez problemu a czasami trzeba Kluczyk przekręcać na pozycje "0" i ponownie próbować. Nigdy nie miałem podobnych objawów wszystkie wtyki sprawdzałem są dobrze dopchnięte. Może ktoś z takimi czarami się juz spotkał ?

  2. #2
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    china??

  3. #3
    Z00FY
    Gość
    Dobre pytanie. Nie sprawdzałem szczerze mówiąc. Kupione na allegro za 220zl. Nieużywane.

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ........................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 11:24

  5. #5
    Z00FY
    Gość
    dzięki Neuf. Tak zrobię lecz nie jestem przekonany czy wtedy wtyk będzie pasował bo wydaje mi się ,że kości są tak skonstruowane ,że nie można się pomylić z jej wpięciem ale mogę się mylić i to sprawdzę. Dzięki za wskazówkę. ; )

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    .......................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 11:24

  7. #7
    Z00FY
    Gość
    Trzymać będzie i trzyma, pomogło i teraz zapalają się od strzała za kazdym razem po włączeniu, ale według schematu podłączenia jest na odwrót no i ząbki do trzymania kostki są odkrzywione bo ewidentnie jest zrobiona tak jak by miała być na odwrót. Także wniosek z tego ,że nie zawsze trzeba wierzyć schematom no i temu ,że kostka ma zrobiony zaczep po dobrej stronie :) dziwne ale prawdziwe

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    ....................
    Ostatnio edytowane przez Neuf ; 16-01-2011 o 11:24

  9. #9
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    A nie da się rozmontować wtyczki i przełożyć pinów?
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  10. #10
    Z00FY
    Gość
    teraz juz nie ma potrzeby ; ) siedzi elegancko i działa jak nalezy. Koskta jest na stałe zmontowana jej rozebranie mogło by już nie powrocic do poprzedniego stanu ; )Juz nie musze w ciagu dnia wychodzic z auta i patrzyc czy sa oczy lub jedno oko
    :hihi:
    P.S. Neuf nie będzie mnie niestety na majowce w Toruniu lecz na zakonczenie sezonu przyjade bankowo dopieszczona lala z Tyskiem x XX ;) pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •