Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Jak rozpoznac czy e65 ma logic7?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    22

    Jak rozpoznac czy e65 ma logic7?

    Witam szanownych kolegow jak poznac czy e65 730d z 2004 r ma logic 7 oraz czy wystepowaly wersje e65 z zaslepkami na spryskiwacze lamp ale bez spryskow?

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Tak wystepowaly e65 bez fabrycznych ksenonow..
    a jak masz ksenon w aucie fabrycznie to i spryski musza byc,jezeli nie ma to znaczy ze ktos kombinowal.

    a co do Logic7..takie pytanie juz bylo w tym dziale wystarczy poszukac..
    wchodzac w idriva w ustawienia dzwiekow (bass,balans itp.) bedzie funkcja wejscia w Logic7 jezeli ta nazwa jest nie widoczna to znaczy ze nie ma Logica

    pozdro
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Ewentualnie odchyl lewy boczek w bagażniku i tam po skosie leży ogromny aluminiowy wzmacniacz ;D

    Jak BEZI pisze - poszperaj w I-drive. Nic nie zepsujesz choc przyznam menu i poruszanie się po nim jest strasznie kiepskie i nie intuicyjne w E65. Po lifcie ciut poprawiono, ale i tak jest słabo :/ Oczywiście na tle innych BMW

    Cytat Zamieszczone przez ralf7742
    czy wystepowaly wersje e65 z zaslepkami na spryskiwacze lamp ale bez spryskow?
    Nie spotkałem takich - życie uczy ze jedynie na rynek skandynawski takie kwiatki potrafiły byc jak zwykłe lampy i spryski ale jak pisałem - nie spotkałem się z takim wynalazkiem
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Ja w poleasingowej e65 730d spotkalem bez xenonow i bez parktonica z przodu :D :D :x
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    a nie łatwiej posłuchać czy coś gra spod foteli przednich? W Logic7 chyba są woofery pod fotelami...? Chyba że w zwykłych też są..
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    Brak...
    Skąd
    Hmmm...
    Nie wiem czy w E65 jest tak samo, ale np: w E90/91 w tylnych drzwiach są umieszczone 2 głośniki na strone.

    P.S.
    Ja spotkałem nawet E65 730d bez skóry :/ Zdziwiłem się, że takie kwiatki też wychodziły z fabryki

  7. #7
    spokojnie bo robi się OT.

    E90/91 nie ma nic do rzeczy :/ To zupełnie inne samochody i w kwestii audio nie ma podobieństw.

    Szperanie po I-drive prawdę powie. Jest jasna zakładka w menu: LOGIC7
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Szwed
    a nie łatwiej posłuchać czy coś gra spod foteli przednich? W Logic7 chyba są woofery pod fotelami...? Chyba że w zwykłych też są..
    To rzeczywiście najprostsza metoda...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    To rzeczywiście najprostsza metoda...
    Może nie do końca. Nagłośnienie HiFi też posiada woofery nie tylko HiFi Pro

  10. #10
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Tez tak mi sie wydaje.Ja nie mialem Logic 7 a pod siedzeniem mialem woofer..
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •