Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: [mechanika] zawieszenie

  1. #21
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    hmm to dziwne ...zobaczysz u mnie w profilu że miałem fele ala'ACS i teraz kumpel na nich śmiga. Fela 10J guma 255/45/17 i naciąg jest baaardzo delikatny...

    Pokaż wreszcie fotki auta i felg a nie pisz mi na PW że jak chce to mi wyślesz na maila..

  2. #22
    Z00FY
    Gość
    Profil robi bardzo dużą róznice w naciąganiu opony-jeśli jest duży to jest co naciagnąć , jeśli jest mały to robi sie trapez.

    P.S.
    1-Jak bede zadowolony z jego wygladu to wtedy ją zobaczysz Oficjalnie. Napisałem na P.W.-Inicjatywa grzecznościowa z Twojego nacisku.

    2-jeśli by Ci tak bardzo zależało na tym by zobaczyć fotkę to byś to zrobił ponieważ na forum są co najmniej 3 zdjęcia mojej furki.

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Z00FY
    Maciek mam 17/40/255 na felunku 10 cali z tylu i jak kładę koło na płytkach w garażu to pierze rantem wewnętrznym o płytki - wystaje jakieś 4 milimetry za oponę. Wiec stąd moje zdziwienie. Może wejść wejdzie ale trapez się robi i szkoda felg ; )

    ..zawsze jakiego kolwiek "cudownia" są plusy i minusy :) Trzeba pilnowac żeby "minusy" niewygrały z "plusami"

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    156
    BMW
    mk2
    Skąd
    Kraina deszczowców
    szału ni ma na przód plan byl 205/40 ale mam za mała glebe :hihi: :


    Uploaded with ImageShack.us

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    92
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    Albo jesteś wyśmienitym kierowcą lub po prostu felg Ci nie szkoda! Przy takim laku mogę tylko dodać - good luck Chuck ;) P.S. to,ze myszkuje na wiekszym kapciu to norma. Jeśli nie wymieniasz gumowych tuleii itp po ok. 2 latach jazdy na walcach (zalezy od warunów - i tu pozdrawiam Wrocław i coroczną zabawe z zawieszeniem) to zawsze opory toczenia wiekszego koła po pewnym czasie "wytłuką" gumy i koła będą same szukać kolein - niestety. 8/ Jeżdzę na 18" 9J (235/35 i 255/30) 2 lata od kapitalki zawieszenia i też mi zaczęła uciekać - life...
    Comprimentos!

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    156
    BMW
    mk2
    Skąd
    Kraina deszczowców
    Cytat Zamieszczone przez pit3er
    Albo jesteś wyśmienitym kierowcą lub po prostu felg Ci nie szkoda! Przy takim laku mogę tylko dodać - good luck Chuck
    zinterpretuj ta wypowiedz bo w temacie ogumienia felg naciagu ETC mozemy podyskutować

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    92
    BMW
    E32
    Skąd
    Wrocław
    ...chodziło mi o wystające ranty...
    Comprimentos!

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    156
    BMW
    mk2
    Skąd
    Kraina deszczowców
    225/45 to jeszcze nie tak wiele widziałem wiekszy hard cora jak 175/50 na 9" feldze więc nie jestem hardcorem

  9. #29
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez aurel
    plan byl 205/40 ale mam za mała glebe
    Nie przesadzaj,za nisko nie będzie...

  10. #30
    Z00FY
    Gość
    Złap tylko "bebecha" na drodzę to zobaczysz co się stanie z felgą i gumą. Po Obwodnicy na kapciu przejechałem 300 metrow przy dużej prędkości. Z gumki zostały tylko szmaty a felga do prostowania i troche porysowana. Praktyczności zero kosztem wyglądu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •